Academia Research

Anglojęzyczny serwis przeznaczony do pisania artykułów na poziomie akademickim. Rejestracja w serwisie do najprostszych oraz najszybszych nie należy.

Wymagane parametry do rejestracji to imię, nazwisko, telefon, CV, należy również określić swoją specjalizację.

Następnie czekamy na decyzje czy zostaliśmy zaakceptowani do pisania tekstów. Dodatkowo trzeba przejść test z języka angielskiego. Tyle teorii w praktyce po rejestracji dostajemy maila odnośnie akceptacji naszej kandydatury i linka do testu. Po kliknięciu linka mamy 24 godziny na rozwiązanie testu, który jest dosyć prosty.

Brak tutaj skomplikowanych zdań oraz odpowiedzi. Twórcy skupiają się na podstawowych niuansach jak różnica pomiędzy a/the, on/at, podstawowa odmiana czasów.

Czas trwania testu to 10 minut oraz 10 pytań. Minimum to 80% poprawnych odpowiedzi. Podczas trwania testu nie możemy wrócić do poprzednich pytań ( uważać na przycisk skip !! ). Można mieć powtórkę testu ale niestety trzeba czekać rok. W tym czasie nasze konto jest zawieszone.

Gdy już jesteśmy w serwisie odnajdujemy odpowiadający nam tekst i zgłaszamy swoją kandydaturę . Należy mieć na uwadze konkurencję. Jeśli jednak nasza kandydatura będzie dobrze pasować do profilu zgłoszenia jest szansa na odpowiedź od zleceniodawcy. Ile można dostać za artykuł, od kilku dolców do 100$ ( czasami >100 <200 ).

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności Wypłaty 2 razy w miesiącu 10 oraz 25 dnia miesiąca
4. Procesory Płatności RACH/GBP Bacs/PayPal/E-gold/Wire Transfer/Alert Pay
5. Rejestracja  Tutaj

 

Featured Image courtasy of Stuart Miles at FreeDigitalPhotos.net

Może Ci się również spodoba