Amazon Mturk

 

Amazon Mturk to serwis gdzie można dorobić od kilku centów do paru dolców. Aczkolwiek zdarzają się zlecenia rzędu 100$ związane z transkrypcją nagrań lub napisaniem konkretnego artykułu.

Większość prac na amazon turk to proste czynności nierzadko czasochłonne.

Najlepiej nie zawracać sobie głowy pracą za centy ( jak kto woli oczywiście :)). Dobrze jest od razu wyszukiwać ofert zaczynających się od 1$. Posiadacze konta na Amazon nie muszą się rejestrować aby pracować, mogą od razu przejść do serwisu.

Jednak, jeśli profil aktualnego konta jest nieodpowiedni lub nie jest wypełniony w całości, uczestnictwo osoby zostanie odrzucone. Nastąpi to w ciągu 24h od pierwszego zgłoszenia o pracę ( requestu). Jaki rodzaj pracy jest oferowany ?. Opisywanie zdjęć, wyszukiwanie informacji na dostarczonych fotografiach lub stronach www, opisywanie produktów etc.

Zarabiaj na Mtrunk

Zasady pracy na Amazon Mechanical Turk nie należą do czytelnych. Nie jest to napisane wprost ale z informacji serwisu (support) wynika, że każdy kraj może przystąpić do programu. Jednak chęć uczestnictwa(rejestracja) może zostać odrzucona bez podania przyczyny.

Przelew na konto możliwy jest tylko dla osób mieszkających w USA oraz Indiach. Pozostałe kraje dostają amazon gift. Czyli zarobione pieniądze mogą wydać w Amazon. Jednym słowem najlepiej być mieszkańcem USA (obywatele żyjący poza US-a nie mogą/powinni pracować na Mturk ).

Projekty na Mtrunk

  • Na zdjęciu: Przykłady projektów umieszczanych na stronie Mturk. 

Szybka Charakterystyka Serwisu
no —-
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności Przelew na konto (USA oraz Indie)/Reszta dostaje amazon gift
4. Akceptowane kraje USA/Indie/(?).
5. Rejestracja  Tutaj
6. Wysokość zarobku 0.01 do 100$(200$)

[Tweet „Tweet Tweet”]

Może Ci się również spodoba