Angielski tekst market

ArticleSale.com to interesująca strona oferująca użytkownikom zarówno kupno jak i sprzedaż własnych tekstów. Zaletą serwisu jest w zasadzie brak wielu formalności obecnych na podobnych stronach. Jednak trzeba mieć na uwadze, że może to być okupione kiepską jakością dostępnych artykułów.

Serwis nie sprawdza wrzucanych tekstów. Wszystkie niejasności rozwiązuje się na linii sprzedawca-autor. Warto sprawdzić dostępny fragment artykułu, pod kątem poprawności oraz możliwego plagiatu, przed podjęciem decyzji o kupnie.

Nieobecność dodatkowych „klików”, testów oraz weryfikacji nie jest równoznaczne z brakiem jakichkolwiek zasad. Zakazane jest umieszczanie artykułów obraźliwych, nakłaniających do łamania prawa, zawierające treści dla dorosłych itp. Nie przestrzeganie zasad witryny to kasacja konta.

zarabianie na pisaniu

Wszystkie teksty muszą być napisane w języku angielskim z ilością słów nie mniejszą niż 250. Nie mogą być publikowane artykuły obecne w sieci lub znajdujące się na identycznych serwisach.

Kupujący otrzymuje jedyne prawo do użytkowania tekstu. Koniecznie należy się zarejestrować używając konta PayPal. W przeciwnym wypadku autor nie otrzyma zapłaty.

Salearticle jest niewątpliwie bardzo dobrym miejscem do nabycia artykułów w całkiem dobrej a nawet bardzo dobrej cenie. Większość jest poniżej wartości 5$.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności PayPal.
4. Zarabiamy na: Wrzucaniu gotowych artykułów(tylko angielskie) na stronę z ustaloną ceną.
5. Strona WWW www.articlesale.com

Może Ci się również spodoba