BestWriters strona dzieląca się zyskiem z autorami tekstów

Bestwriters.net jest kolejnym serwisem, gdzie użytkownicy lubiący pisać mogą dodatkowo zarobić. Reklamy adsense to podstawa naliczania zarobków, jednak nie autorów a właścicieli witryny. 

Podział zysku jest równy 50% na 50%. Wynagrodzenie jest naliczane na podstawie ilości odsłon oraz komentarzy do napisanych artykułów. W profilu użytkownika jest podana aktualna wartość jednej odsłony.

Posty nie mogą posiadać mniej niż 100 słów. Dziennie można wrzucać maksymalnie 9 artykułów. Nie dozwolone jest także umieszczanie żadnych linków promocyjnych. Ponieważ zarobki oparte są na AdSense, więc również treść publikacji musi być zgodna z wytycznymi google.

Nie warto również ładować strony używając proxy lub VPN. Istnieje możliwość, że zostanie to uznane za próbę zwiększania ilości odsłon a to grozi automatycznym banem bez ostrzeżenia.

zarabianie na pisaniu

Należy wspomnieć, że strona dodatkowo wynagradza punktami ELITE POINTS za regularne logowanie, komentowanie artykułów, polecanie użytkowników. W niedalekiej przyszłości serwis zamierza uruchomić sklep, gdzie zarobione punkty będzie można wydać.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności PayPal / Inna metoda kontakt z serwisem. Minimum 25$.
4. Zarabiamy na: Pisaniu artykułów. (ilość odsłon decyduje o wysokości zarobku)
5. Strona WWW www.bestwriters.net

Może Ci się również spodoba