Sponsorowane posty w Blogsvertise

 Jedną z bardziej popularnych stron, dzięki której blogerzy mogą otrzymać wynagrodzenie w zamian za sponsorowane posty lub zwyczajnie wyświetlając banery reklamowe jest Blog Vertise.

 Rejestracja jest otwarta na cały świat jednak tylko dla osób posiadających już własne strony gotowe do udziału w programie. Oznacza to tylko tyle że powinna istnieć w sieci minimum miesiąc, posiadać więcej niż kilka wpisów oraz akceptowalny ruch na stronie.

 Zatwierdzona witryna przechodzi jeszcze krótki assessment. Administrator prosi o streszczenie strony, dodaniu 3 linków oraz jeśli zajdzie taka potrzeba dodatkowe czynności/zadania. Wszystko do wykonania w przeciągu 5 dni od dostarczenia maila. Raz zatwierdzona witryna jest gotowa do wyświetlania reklam blogvertise -> banery oraz linki tekstowe.

sponsorowane posty

 Tematyka strony oraz wymienione wyżej czynniki (jej parametry) decydują o ilości oraz proponowanej cenie reklamy ogłoszeniodawców. Użytkownik akceptując ofertę, otrzymuje dokładne wytyczne zamieszczenia „anonsów” na stronie.

 Zatwierdzona kampania jest równoznaczna z ciągłym i nieprzerwanym wyświetlaniem przez przynajmniej 30 dni. Wypłata natomiast następuje 30 dni po zakończeniu emisji(zatwierdzeniu przez reklamodawcę) na konto PayPal.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności PayPal.
4. Zarabiamy na: Banery reklamowe / Posty sponsorowane
5. Strona WWW www.blogsvertise.com

Może Ci się również spodoba