Bubblews czyli pisanie postów

Całkiem ciekawy i sympatyczny 🙂 serwis z zasadami uproszczonymi do minimum.

Zarabiaj na Bubblews

Dostajemy centa za każdego napisanego posta, like bądź komentarz do niego, oraz za każde wyświetlenie naszych wypocin. Cena za wyświetlania prawdopodobnie dotyczy tylko Stanów Zjednoczonych.

Twórcy serwisu mgliście upominają, że cena reklamy  zależy od kraju pochodzenia. Więc 1 cent może być większy lub mniejszy :(. Na start dostajemy 1$. O wypłatę możemy się ubiegać po osiągnięciu niezbędnego minimum czyli 50$ dolców. Przelew odbywa się na konto PayPal.

W przeciwieństwie do wielu innych serwisów napisane teksty nie czekają na akceptację moderatorów. Nie trzeba również pisać książki aby opublikować post. Tutaj wystarczy tylko 400 znaków do pełnej publikacji.

Obecnie każdego dnia publikowanych jest wiele postów, więc aby zarabiać trzeba być aktywnym użytkownikiem. Komentować, dawać liki, podążać za użytkownikami. W zamian możemy oczekiwać podobnych działań w stosunku do naszych postów.

Komentarze powinny być sensowne, adekwatne do treści postu oraz zawierać nie mniej niż 40 znaków. Bezsensowne spamowanie serwisu to groźba niewypłacenia środków lub/oraz skasowanie konta.

 

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. Czas realizacji Platności około 4-5 dni
3. Płatności PayPal (minimum 50$)
4. Kontakt z serwisem Dosyć toporny. Standardowy czas odpowiedzi do 5 dni
5. SCAM (?) Twórcy bubblews raczej nie zamierzają oszukiwać użytkowników. Jednak należy liczyć się z możliwością niewypłacenia środków.

Featured image courtesy of Danilo Rizzuti at FreeDigitalPhotos.net

Może Ci się również spodoba