Chatowanie w Birejji

Pomysłodawcy strony zaskakują pomysłem na niewielki  zarobek. Na wstępie należy dodać, że serwis ma być zamknięty w lutym 2015. Niemniej jednak witryna już wcześniej zaliczyła dosyć długi przestój w funkcjonowaniu. Więc należy mieć nadzieję, że i tym razem będzie podobnie..

Zarobek na chacie

Birejji jest miejscem, w którym jest możliwość zarobienia niewielkiej ilości pieniędzy na „chacie”. Przy okazji stronę można wykorzystać do treningu języka angielskiego oraz nawiązania nowych znajomości.

Po rejestracji w systemie, wysyłamy prośby(requesty) o przyłączenie się do wioski/wiosek “tematycznych”. Na liście dostępnych chatów(wiosek) widoczna jest oprócz nazwy, liczba mieszkańców wioski oraz liczba points per post.

Wartość ta przekłada się na zarobek podczas chatowania. Zależna jest od wielu czynników jak liczba osób czatujących, częstotliwość chatowania, liczba słów w postach etc.

Należy przestrzegać reguł chatowania nakładanych przez moderatorów danej wioski. Nie dostosowanie się do panujących zasad grozi:

  • Banem – wyrzucenie z wioski,
  • Mute – brak prawa do chatowania na jakiś okres,
  • Kick – automatycznie wylogowanie z systemu, z możliwością powrotu do wiosku :).

Każdy użytkownik strony może zakładać własne wioski tematyczne oraz uczestniczyć w jej zyskach w przyszłości.

Wszystkie kraje są akceptowalne. Ilość postów nie ma znaczenia. Zaletą serwisu jest natychmiastowa wypłata od 0.01 centa na konto PayPal lub 1$ na Payza.

UPDATE (20.03.2015 ): Status Birejji = Zlikwidowane

Szybka Charakterystyka Serwisu
no —-
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE (?)
3. Płatności Przelew na PayPal/Payza. Minimum 0.01$/1$.
4. Wysokość zarobku Oczekiwanie na relauch bądź wygaszenie 😉
5. Strona WWW www.birejji.com

Może Ci się również spodoba