Churpchurp dodatkowy grosz za ciekawe wiadomości

 Portal Churpchurp to w tej chwili bardziej ciekawostka. Serwis niestety nie udostępnia swoich usług dla europy. Aktualnie wspierane państwa to Filipiny, Australia, Malezja, Chiny.

 Do pracy a raczej zarabiania konieczne jest konto tweetera oraz/lub instagram. Użytkownicy zarabiają na dzieleniu się / udostępnianiu informacji swoim followersom.

Zarabianie na dzieleniu się informacjami

Obecnie do dyspozycji są dwie formy naliczania gotówki:

  • Social Share – użytkownik wybiera kampanię którą chciałby opublikować (podzielić się wiadomościami z przyjaciółmi). Nagradzany jest każdy unikatowy klik w otrzymany link. Brak jest limitów kampanii. Oczywiście wszystkie “linki” można dać na ścianę, jednak dobrze jest dostosować treść ogłoszeń do zainteresowań własnych I/lub followersów tak aby nie zostać uznanym za spamera.
  • Social Seeding – kampanie precyzowane są pod konkretnego użytkownika, który będzie mógł dostosować formę wyświetlenia w swoich mediach społecznościowych.

 Wypłaty tylko czekiem, więc nawet siłowe rejestracje z innych części świata nie mają żadnego sensu. Twórcy ChurpChurp obiecują dodać kilka nowych krajów wkrótce. Należy tylko mieć nadzieję, że tak się stanie, zwłaszcza że do niedawna brak było Australii na liście.

Może Ci się również spodoba