Zarabianie na mikropracy

Clickworker to platforma crowdsourcingowa zatrudniająca zleceniobiorców na całym świecie. Funkcjonalnością bardzo przypomina stronę freelancer, jednak obowiązujące zasady bardzo się różnią.

Zlecane zadania to część większego przedsięwzięcia. Poszczególne podjednostki projektu oferowane są w charakterze pracy użytkownikom serwisu clickworker.

Niestety oferty nie są widoczne od razu po dokonaniu rejestracji. Należy wypełnić swój profil w szczególności określić język ojczysty oraz podać swój NIP.

Kwalifikacje do zadań oraz projektów odbywają się na podstawie wypełnionych assesmentów base oraz project. Testy base określają znajomość np. Języka obcego. Natomiast project assessment techniczne predyspozycje do konkretnych projektów.

Testy do wykonania dostępne są w różnych językach jednak nie wszystkie jednocześnie (w tym samym czasie). Jednym słowem im więcej assessmentów wykonamy tym więcej projektów będzie dostępnych.

Zdarza się zwłaszcza podczas prac na odległość konieczność naniesienia poprawek. Jednak clickworkers jest trochę restrykcyjny, drugie nie udane podejście to koniec pracy nad zadaniem oraz brak wypłaty. Na szczęście to moderatorzy strony dbają o niezbędne korekty. Zarówno w pierwszym jak i drugim podejściu inny członek witryny.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=SReminauy1k]

Assesmenty należy wykonywać starannie tak aby przekroczyć wymaganą ilość punktów 90. Jakość wykonania testów określa przydatność pracownika. Jednak wartość mniejsza od 90 może zblokować dostęp do wszystkich zadań/projektów.

Zlecane prace to przede wszystkim teksty zwykłe oraz SEO, przeszukiwanie sieci, katalogowanie danych, tłumaczenia, recenzje produktów, identyfikowanie danych na zdjęciach itp. Wynagrodzenie od kilku centów w górę …

Warto dodać, że każdy polecony jest wart 5$. Płatne gdy osoba zarejestrowana z linku osiągnie wymagany do wypłaty pułap 10$.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN /PL / DE
2. SCAM NIE
3. Płatności PayPal / Konto Bankowe. Minimum 10$. Platne 7/8 każdego miesiąca.
4. Zarabiamy na: Mikropraca.
5. Strona WWW www.clickworker.com

Może Ci się również spodoba