Clixsense

Teraz dla odmiany serwis, który umożliwia drobny zarobek poprzez oglądanie reklam, wypełnianie ofert, ankiet, oraz wykonywanie różnych zadań jak np. przeszukiwanie netu.

Dodatkowym sposobem na zarobienie do 10$ jest Clixgrid, pewnego rodzaju gra. Zgadujemy gdzie na polu siatki 30×20 znajduje się ukryta gotówka. Do wykorzystania 30 strzałów na dzień.

clixsense

Clixsense jest jednym z ciekawszych i pewnie lepszych serwisów PTC płacący swoim użytkownikom. Źródłem pieniędzy, innymi słowy wynagrodzenia jest oglądana reklama. W serwisie możemy również reklamować własne produkty, usługi bądź też stronę internetową. Krąg odbiorców reklamy jest dosyć szeroki. Dziennie na Clixsense zagląda ponad 200.000 osób.

Rejestracja jest darmowa. Istnieją jednak dwa rodzaje członkostwa darmowa oraz premium. W wersji bez opłat tylko od 1 poziomu naszych poleconych dostajemy dodatkowy grosz. Każdy ich zarobek bądź upgrade konta to drobne doładowanie naszego konta.

W wersji płatnej natomiast poleceni poleconych, poleconych .. . I tak do ósmego poziomu w głąb. Płacąc za konto dostajemy również więcej reklam do obejrzenia. Opłata premium zwraca się w ciągu roku w postaci dodatkowych reklam.

Honorarium za oglądanie reklam nie jest wysokie, standardowy przedział to 0.001- 0.01 centa. Standardowo gaża dzienna oscyluje wokół 4 centów dziennie. W darmowym pakiecie jest do dyspozycji 1 za 0.01 (30sekund), 1 za 0.005 (15sekund), 16 za 0.001(5sekund), 15 za 0.001(3sekundy). Dodatkowe reklamy mogą się pojawiać w ciągu dnia.

Najlepiej w pierwszej kolejności wypełnić dostępne ankiety za 0.5-1$. Mogą również trafić się droższe. Dostępne są języku polskim więc nie powinno być problemu.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no —-
1. Język Strony EN (Forum PL)
2. SCAM NIE
3. Wynagrodzenie za: Oglądanie reklam/Wypełnianie ofert oraz ankiet/Zadania
4. Płatności PayPal/PayToo/Payza 8$ minimum (konto darmowe/ wersja płatna 5$)/Check (USA/Canada(10$))


Może Ci się również spodoba