Nagrody w zamian za aktywność fizyczną

 Dosyć nietypową formę wynagradzania użytkowników opracował serwis Higi. Osoby dbające o zdrowie i uprawiający sport nie będą miały oporów aby przystąpić do programu. Pomysłodawcy oferują nagrody w zamian za aktywność fizyczną.

 Akceptowane są rejestracje globalne, więc każdy może się zapisać. Wymagane jest również posiadanie urządzenia(telefon/tablet) opartego o system np. Android z działającym GPS-em. Konfigurując konto na Higi dokonujemy synchronizacji z jedną z proponowanych aplikacji. Musi(powinna) być ona zainstalowana już wcześniej.

zarabianie na zdrowiu

Punkty przyznawane są użytkownikom w dwojaki sposób:

Przebyta trasa (długość) biegiem, rowerem, deskorolką zamieniana jest na punkty. Jest to jednocześnie jedyna możliwość otrzymania punktów dla osób z poza USA.

Dbanie o zdrowie innymi słowy wszelka poprawa niektórych paremetrów życiowych jak ciśnienie, waga, puls również wynagradzana jest punktami. Użytkownicy korzystają z tak zwanych punktów higi, których lokalizacja znajduje się tylko i wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych.

 Rozdawane bonusy to np. koszulki, buty, zdrowe jedzenie. Jednak warto sprawdzić sposób odbioru nagrody, gdyż może się okazać, że towar dostępny jest tylko dla mieszkańców USA.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności Nagrody(odzież\zdrowa żywność .. ).
4. Punkty za: Aktywność fizyczną oraz poprawę parametrów życiowych jak ciśnienie /waga/ puls (na zdjęciu przelicznik puktów dla każdej aplikacji)..
5. Strona WWW www.higi.com

Może Ci się również spodoba