Dwa centy dziennie

Daily Two Cents nie stawia wysokich wymagań odnośnie długości tekstu. Niezbędne minimum to 100 słów. Można pisać na dowolny temat.

Założenie konta jest darmowe. Nie jest konieczne czekanie na akceptację naszego profilu jak w np. Webanswers..com.

Zarabiaj na pisaniu tekstów.

Wypłaty dokonuje się na konto PayPal (5$ minimum) raz w miesiącu. Zarabiamy na ilości odsłon oraz/lub promując produkty w Amazon, najlepiej jeśli nie bezpośrednio. Przelicznik ilości odsłon na zarobek jest prosty, 1000 unikalnych wizyt = 5$. Dostajemy również 100% prowizji od sprzedaży w Amazon.

Autorzy serwisu na szczęście nie są zbyt surowi w ocenie treści. Jeśli tylko jest napisany przyzwoitym angielskim nie powinno być trudności w uzyskaniu pozwolenia na publikację materiału. Z pewnością jest to dobra alternatywa dla Bubblews. Stronę można wykorzystać do promocji innych własnych tekstów w internecie lub bloga.

Do dyspozycji autorów jest forum, korzystne do zaprezentowania własnej osoby i uzyskaniu dodatkowych odsłon z DTC.

Support jest na przyzwoitym poziomie. Nie powinno być problemu z otrzymaniem odpowiedzi. Na maile dotyczące płatności informację zwrotną otrzymuje się zazwyczaj w ciągu 24h.

Bliźniaczą stroną jest Writedge. Wystarczy szybkie spojrzenie na serwis aby przekonać się, że założycielami z pewnością są właściciele DailyTwoCents. Jednak tutaj wymagania  jakości treści są wyższe. I tak minimalna ilość słów to 400. Tylko pierwsze trzy artykuły muszą być zatwierdzone. Publikacja następnych odbywa się z automatu. Wybór tematu jest dowolny. Zarabianie oraz zasady wyglądają dokładnie tak samo jak w DTC.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności Przelew na PayPal. Minimum 5$.
4. Zarabiamy na: Pisaniu tekstów
5. Strona WWW dailytwocents.com

Może Ci się również spodoba