Blogowanie w ExpertsColumn

Experts Column to platforma stworzona do blogowania, promowania własnych treści w internecie.

Serwis jednocześnie wynagradza autorów za aktywne spędzanie czasu na ich stronie czyli pisanie kolejnych artykułów, komentowanie postów innych bloggerów lub działania na głównej stronie użytkowników “wall page”.

Naliczanie zarobków odbywa się na podstawie ilości dziennych odwiedzin z różnych źródeł (przeglądarki, media społecznościowe .. ). Na stronie brak jest konkretnych informacji w jaki sposób odbywa się przeliczanie wynagrodzenia. Jest jedynie adnotacja, że algorytm jest tajny aby zapobiec nadużyciom. Warto odnotować, że ruch pochodzący USA, Kanady, UK, Australii jest bardziej opłacalny.

Rejestracja jest bezproblemowa, akceptowani są użytkownicy globalni ( Polska również). Publikować można już po pierwszym logowaniu w serwisie. Artykuły przed udostępnieniem w internecie sprawdzane są pod kontem zgodności z warunkami witryny.

Praca przez internet.

Parametry, które warto ustawić to adres konta PayPal oraz koniecznie główną kategorię tematyczną blogu. Nisza blogu jest ustawiana tylko raz bez możliwości zmiany w przyszłości. Natomiast podkategorie blogu mogą być zmieniane wielokrotnie. W tej chwili każdy użytkownik posiada możliwość założenia 6 niszowych blogów.

Posty powinny zawierać przynajmniej 400 słów. Publikowane teksty oraz fotografie powinny być zgodne z wytycznymi serwisu. Koniecznie oryginalne, nie rozpowszechnione w innnym miejscu internetu wcześniej.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności Minimum 5$. Przelew na PayPal lub Skrill.
4. Zarabiamy na: Pisaniu artykułów pod tematyczny blog.
5. Strona WWW  expertscolumn.com

Może Ci się również spodoba