Sprzedaż spamu

 Sfinansuj bieżące potrzeby i zrealizuj swe plany dzięki kredytowi gotówkowemu, otwórz darmowe konto osobiste w 5 minut, najtańsze ubezpieczenia tylko u nas, skorzystaj z okazji i wybierz się na wymarzone wakacje, brzmi znajomo ?. Ile podobnych a zarazem niechcianych i niepożądanych emaili codziennie otrzymujesz ?.

 Prawdopodobnie od razu lądują w koszu ale jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się co jeszcze możesz z nimi zrobić to SBK Center jest odpowiedzią, przynajmniej dla osób mieszkających w USA. Wspomniana firma zajmuje się badaniem rynku a najciekawsze jest to, że prowadzi skup wszelkich „natarczywych” ofert wysyłanych na twój adres pocztowy.

 Jednym słowem otrzymasz pewną zapłatę za swój spam. Pieniądze nie będą wypłacane w formie gotówki na konto lecz na kartę VISA prepaid (kody na karty podarunkowe zgodnie informacjami na stronie nie aktualne).

Jakich konkretnie informacji poszukuje SBK Center ?

A więc emaile, których treść dotyczy:

  • Ubezpieczeń – na życie, zdrowotne, samochodu, nieruchomości,
  • Inwestowania – giełda, obligacje, fundusze inwestycyjne,
  • Pożyczki, kredyty hipoteczne,
  • Bankowości,
  • Kart kredytowych bądź debetowych,
  • Podróży, wypoczynku,
  • Usług telekomunikacyjnych,
  • Użytkownicy mogą otrzymać dodatkowe nagrody w zamian za ankiety.

Jak wygląda sprzedaż spamu i ile można zarobić ?

 Aby uczestniczyć w programie należy oczywiście się zapisać i zostać zaakceptowanym. Następnie zgodnie z wytycznymi odsyłać spam do SBK Center. Za każdy zweryfikowane maile otrzymujemy punkty. Warunkiem niezbędnym do otrzymania wypłaty w postaci karty prepaid jest zgromadzenie minimum 2000 punktów. Jak podają źródła serwisu aktywni uczestnicy mogą wypłacać 20$ w ciągu 6-10 tygodni.

 Nie jest to żaden majątek ale zawsze jakiś grosz w zamian za śmieciowe i tak kasowane emaile. Podane dane to najbardziej optymistyczny zarobek, jednak dla przeciętnego niezbyt aktywnego użytkownika ten czas może być nawet dwa razy dłuższy.

 Serwis umożliwia zdobycie dodatkowej punktacji dzięki wypełnianiu ankiet z cyklu tajemniczy klient a także polecanie programu znajomym. Wszelcy przedsiębiorcy mogą również zarabiać znacznie szybciej. Aktualnie sprzedawanie własnego spamu jest dozwolone dla obywateli USA oraz Kanady a w krótce “być może” program będzie otwarty dla mieszkańców Europy.

Może Ci się również spodoba