Hirewriteres

Hirewriters to serwis działający na podobnej zasadzie co polski textbooker czy giełda tekstów.

Jednym słowem teksty bądź ebooki są pisane pod zamawiany temat. Twórcy strony nie wymagają przy rejestracji przechodzenia testów języka angielskiego. Każdy początkujący użytkownik jednak jest na poziomie begginer (Najniższe wynagrodzenie za słowo) niezależnie od umiejętności.

Zarabiaj na tekstach.

Podobnie jak w grach komputerowych nasze doświadczenie rośnie z każdym napisanym artykułem. Z czasem zyskujemy nowy wyższy level otwierający nowe oferty pracy.

Przejście z poziomu begginer na general umożliwia napisanie 3 tekstów ze średnią oceną przynajmniej 4. 7 napisanych publikacji ze średnią 4.1 zamienia nas w skilled. Poziom expert jest wymagający, należy wykonać 12 zadań ze średnią oceną 4.6.

Ostatecznie każdy autor może pisać na jednym z 4 poziomów zaawansowania. Teksty więc mogą należeć do kategorii begginer, general, skilled oraz expert. Wynagrodzenie dla poszczególnych stopni jest inne.

Dodatkowo na każdym z wymienionych wcześniej poziomów istnieje jeszcze jeden podział oparty na ilości słów w wymaganym materiale. Kryterium to jest zróżnicowane na 5 poziomów:

  • 150+
  • 300+
  • 500+
  • 700+
  • 1000+

Symbol plus lepiej interpretować jako wymóg z górnej granicy przedziału. Dla przykładu, napisz na temat taki a taki 300+, czytaj jako 500 słów.

Gdy wybierzemy artykuł do napisania zostaje uwidoczniony zleceniodawca wraz z ilością publikacji jakie odrzucił oraz zaakceptował. Dobrze jest unikać osób namiętnie dających odrzuty.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Yd4WmMuw06Y]

Najwięcej ofert jest dla poziomu begginer. Najlepiej płatny expert charakteryzuje się niewielką ilością zleceń.

Czas na napisanie artykułu jest z przedziału 12h-2 dni. Natomiast zatwierdzenie powinno odbyć się w ciągu 72 godzin od wysłania treści zleceniodawcy. Po upłynięciu tego okresu następuje automatyczna akceptacja wraz z przelewem środków za wykonane zadanie.

Autor jest oceniany. Dostaje od 1 do 5 gwiazdek. Może także wystawić komentarz zleceniodawcy. Zgromadzone środki należy wypłacać w każdy piątek, minimum to 10$ płatne na PayPal.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności Przelew na PayPal. Minimum 10$.
4. Zarabiamy na: Pisaniu artykułów.
5. Strona WWW hirewriters.com

Może Ci się również spodoba