Howtoee czyli znowu dorabianie na pisaniu ;)

Serwis howtoee.com jest stworzony dla autorów tekstów typu “how-to” w zasadzie czegokolwiek.

 Bardzo przypomina pod tym względem polskich zaradnych i jest on niewątpliwie bardzo interesującą propozycją umieszczania własnych treści. Witryna wykorzystuje reklamy AdSense jako główne źródło przychodu. Jednak w przeciwieństwie do większości podobnych stron wszystkie zarobione w ten sposób pieniądze należą do użytkownika.

 Dodatkowo aby zwiększyć poczytność a tym samym zarobek wolno umieszczać linki na dole artykułów prowadzące do innych swoich stron. Publikacje zawierające po kilka tysięcy słów mają szanse znaleźć się na stronie głównej portalu.

zarabianie na pisaniu

 Zasady dotyczące jakości treści powinny być zgodne z wytycznymi Google. Zabrania się między innymi wszelkich linków promocyjnych, tekstów dla dorosłych oraz odnośników do niedozwolonych stron. Twórcy witryny upominają przed wrzucaniem śmieciowych tekstów odnoszących się tylko dla zapewnienia reklamy innym stronom użytkownika. Nie akceptowane będą treści zawierające mniej niż 500 słów.

 Wprawdzie zaleca się pisanie poradników typu how-to, jednak nie jest to sztywne ograniczenie. W przyszłości planowane jest także dodanie odpowiednich kapsuł przeznaczonych dla Ebay-a, Amazona, Clickbanku oraz wykorzystanie Chitiki jako alternatywy adsense.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności(Wypłaty) Zgodnie z AdSense.
4. Zarabiamy na: Pisanie artykułów.
5. Strona WWW www.howtoee.com

Może Ci się również spodoba