Iconzoomer

Czym jest Iconzoomer ? Cytując słowa witryny :), jest pewnego rodzaju społecznością skupiającą ludzi, ukazujących swoje życie poprzez zdjęcia codziennej aktywności. Tak zwane snapshoty aspektów własnego życia.

Serwis w zamian za otrzymane fotografie odwdzięcza się użytkownikom punktami wymienialnymi na gotówkę, amazon gift lub też zgromadzone środki można przekazać na cele dobroczynne.

Dlaczego ktokolwiek miałby płacić za fotografie tego rodzaju ?. Zgodnie z informacjami znalezionymi na stronie, pomagają one firmom, instytucjom publicznym być na bieżąco z trendami w społeczeństwie.

Zbieranie informacji odnośnie ludzkich zachowań, sposobu postępowania oraz obecnej mody, stylu ubierania pozwala na ulepszanie oraz projektowanie nowych produktów oraz usług. Dane te pozwalają również dać odpowiedź na potrzeby dnia “następnego”.

Zarabianie przez internet

Iconzoomer to zwykła aplikacja na androida lub iphona. Wysokość wynagrodzenia jest proporcjonalna do ilości nadesłanych zdjęć. Dostarczanie zdjęć to nie wysyłanie fotografii ot tak, gdziekolwiek, kiedykolwiek oraz gdy mamy na to ochotę.

Na skrzynkę(telefon) przychodzą informacje o zadaniach do wykonania, gdzie, co, jak oraz ostateczny termin zakończenia. Większość z nich jest prosta. Zrób zdjęcie podczas śniadania lub jakiegoś przedmiotu etc.

Przelicznik wynagrodzenia jest prosty, każde zdjęcie to punkty w wysokości od 5 do 10. Minimum potrzebne do wypłaty to 200 punktów, jest to ilość odpowiadająca 10$.

Ładnie to wszystko wygląda, więc nasuwa się pytanie czy jest to SCAM ?. W sieci trudno znaleść doniesienia o niewypłacalności serwisu, jednak zarabianie przez internet jest związane z ryzykiem nagłego zniknięcia witryny z sieci lub naruszeniem “kosmicznych” zasad strony :).

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM Raczej NIE (?)
3. Płatności PayPal. Minimum 200 punktów równe 10$.
4. Zarabiamy na: Prostych zadaniach. Szczegóły przychodzą na telefon.
5. Strona WWW www.iconzoomer.com

Może Ci się również spodoba