Schudnij, wygraj konkurs, odbierz nagrodę

 Healthywage sprawia, że zrzucanie wagi jest zabawne, przyjemne i jednocześnie charakteryzuje się wysoką skutecznością. Cały system opiera się na sprawdzonych badaniach naukowych zgodnie z którymi zachęty finansowe wyjątkowo skutecznie motywują uczestników konkurencji nad poprawą oczekiwanego rezultatu.

Wspólne działanie w grupie sprawia także, że osoby biorące udział w zabawie nawzajem kontrolują swoje postępy. Dodatkowo nikt z członków grupy nie chce zostać najsłabszym ogniwem ;).

Jak to działa ?

 Drużyna w liczbie 5 uczestników(zazwyczaj) rywalizuje przez trzy miesiące z podobnymi zespołami o główną nagrodę pieniężną w wysokości 10tyś USD i więcej (na stronie jest nota, że jest to zwykle od 18tyś$ w górę .. ). Zwycięska drużyna to ta, która zrzuci najwięcej procentowo wagi w czasie trwania kompetycji. Równolegle z głównymi zmaganiami, rozgrywane są mniejsze konkursy również nagradzane gotówką.

 Czynnikiem motywującym uczestników zawodów jest sposób finansowania nagrody, otóż każda osoba z każdej grupy wpłaca 70$ do wspólnej puli. Należy dodać, że nawet w przypadku przegranej jest szansa na odzyskanie swojej wpłaty. Wystarczy stracić 10% swojej wagi w ciągu 6 miesięcy od zakończenia przegranej rozgrywki.

zrzuć wagę i wygraj konkurs

Co warto wiedzieć ?

 Healthywage zachęca aby zaprosić do zabawy rodzinę, znajomych tak aby wspólnie stworzyć zespół. Jeśli nie znajdziesz chętnych, również nie ma problemu, zostaniesz przydzielony do jednego zespołu. Z przyczyn zdrowotnych maksymalnie można stracić 16,6% wagi ciała. Każdy “lepszy” wynik nie jest równoznaczny z dyskwalifikacją, ale nadmiarowe procenty nie będą brane pod uwagę w wyliczeniach.

 Zawodnicy powinni również zweryfikować(ustalić) swoją wagę na początku i końcu zabawy. Szczegółowa instrukcja jest dostępna na stronie, niemniej jednak dopuszczalne są zdjęcia lub filmy przed i po z zawodnikiem między innymi na wadze. Skład każdej grupy może zmieniać się tylko w ciągu pierwszego miesiąca. Witryna udostępnia przelicznik wysokości wygranej w oparciu o wagę „zrzutu”, ilość zainwestowanych pieniędzy oraz czas w jakim dana osoba ma zamiar schudnąć.

Kto może brać udział / zarejestrować się ?

 W praktyce akceptowalny jest cały świat za wyjątkiem kilku państw Afryki, Azji. Zostały również ustalone przepisy Anty-Yo-Yo. Zabroniony jest zwycięzcom ponowny start z wagą większą od kończącej ostatni konkurs.

Może Ci się również spodoba