Jeden artykuł jedna wypłata

A teraz kilka stron płacących za każdy dobrze napisany artykuł. Trzeba zaznaczyć, że nie są to serwisy naliczające zarobek na podstawie ilości odsłon, klików w reklamy oraz dokonanej sprzedaży, po przeczytaniu recenzji produktu.

Aby otrzymać wynagrodzenie wystarczy wejść na stronę, wrzucić swój tekst i poczekać na akceptację. Następnie tekst zostaje opublikowany a autor cieszy się z honorarium wpłaconym na konto PayPal.

Stawki za tekst kształtują się od 10$ do nawet 200$, więc należą do wyjątkowo przyzwoitych. Minusem jest natomiast jest język, tylko i wyłącznie angielski. Jednak dla osób mających doświadczenie oraz lekkie pióro nie będzie to stanowiło większej przeszkody.

Na początek A LIST APART. Strona płaci 200$ za artykuł. Razem z tekstem wrzucamy krótkie streszczenie odnośnie informacji w nim zawartym. Kolejnym krokiem jest akceptacja ( czas oczekiwania do tygodnia). Moderatorzy strony skontaktują się z autorem, jeżeli zajdzie potrzeba naniesienia poprawek oraz/lub ulepszenia artykułu.

Alistapart zarabiaj na tekstach.

Teksty powinny dotyczyć “najlepiej” branży informatycznej: designer-ów, developer-ów, architect-ów, aczkolwiek niekoniecznie ;).

Gotowy artykuł wysyłamy mailem na [email protected], w formacie: HTML, Markdown, Plain Text, Google Docs, Microsoft Word.

UX Booth to kolejny serwis hojnie wynagradzający za dostarczony materiał. Jednak w tym przypadku akceptacja autora trwa dłużej. Jak twierdzą twórcy strony zanim dojdzie do publikacji artykułu moderatorzy strony pracują razem z autorami od 4 do 8 tygodni. Celem takiego postępowania jest dostarczanie czytelnikom treści jak najlepszej wartości.

Zarabiaj na tekstach.

Wskazówki dla autorów: ilość słów w artykule powinna być w przedziale 1200-1800, tekst napisany w 3 osobie ( na ile to możliwe), “nie lać wody” tylko podawać konkretne przykłady.

Interesującą witryną jest Listverse, gdzie brak jest twardych zasad w stosunku do autorów jak i publikowanych treści. Założyciele strony twierdzą, że nie musisz być expertem. Wystarczy  poczucie humoru, dobry angielski oraz zamiłowanie do niezwykłych rzeczy.

Zarabiaj na artykułach

Przygotowane wypracowanie na dowolny temat, zawierające nie mniej niż 1500 słów wysyłasz do Listverse. Jeśli wszystko jest ok, następuje publikacja wraz z wypłatą 100$.

Zaprezentowane wyżej strony płacą za poważny materiał. Collegehumor dostarcza czytelnikom rozrywkową treść i taka również jest wymaga od autorów.

Przeważnie są to publikacje dla osób dorosłych aczkolwiek nic związanego z tematyką tube…dupe… 🙂 .

 Zarabiaj na artykułach.

Szybka Charakterystyka
no
1. Język Stron EN
2. SCAM NIE
3. Płatności Przelew na PayPal
4. Linki do wrzucania gotowych tekstów: ALISTAPART UXBOOTH LISTVERSE COLLEGEHUMOR
5. Wysokość wynagrodzenia (maksymalnie) ALISTAPART(200$) UXBOOTH(100$) LISTVERSE(100$) COLLEGEHUMOR(20$)

Może Ci się również spodoba