Megatypers

Magatypes oferuje jedną z najłatwiejszych możliwości zarobku online. Jest to typowe data entry job. Polega na przepisywaniu tekstów z obrazków – human test. Inaczej mówiąc captcha work.

Zajęcie nie jest skomplikowane ale po upływie pewnego czasu nudne niestety :(.

Po rejestracji, otrzymujemy szybką i prostą instrukcję obsługi. W dużym skrócie, na wykonanie zadania jest około 15 sekund. Do naszej dyspozycji są trzy przyciski. Po wpisaniu dobrej frazy wciskamy lewy „submit answer”( lub enter).

Jeśli nie potrafimy odczytać obrazka klikamy I don’t know (nie powinniśmy używać tego przycisku zbyt często, możliwy ban konta). Natomiast jeżeli potrzebujemy odpoczynku lub chcemy zastopować pracę wciskamy prawy przycisk „submit pauze”.

Większość obrazków jest non-case-sensitive (wielkość liter bez znaczenia). Jednak, jeśli zajdzie potrzeba użycia shiftu pojawi się info „case sensitive” z lewej strony captcha.

Istnieje możliwość przyśpieszenia rozwiązywania captcha. Wystarczy użyć High Speed Work(beta). Odstęp czasowy pomiędzy kolejnymi captcha będzie mniejszy. Jest to dobry sposób na zarobienie więcej “centów” w tym samym czasie.

Ile można zarobić ?. W serwisie znajduje się aktualny cennik. Wysokość zarobku jest zależna od godziny w ciągu dnia. I tak w tym samym dniu o 5 rano robiąc poprawnie 1000 captcha zarobimy 90centów a 10 godzin później już tylko 40 centów za 1000 poprawnie przepisanych znaków.

megatypersrates

Czy jest to opłacalne ?. Jeżeli ktoś ma zacięcie i nie będzie znudzony zajęciem mógłby “teoretycznie” zarabiać przynajmniej 3$ dziennie. Jest to jednocześnie minimalny próg potrzebny do wypłaty.

Zakładająć, że serwis dysponuje dostateczną ilością obrazków w ciągu miesiąca, dałoby to 90$ (?).

Wypłata jest w każdy poniedziałek na PayPal, Payza lub Perfect Money. Ponieważ, nie bardzo wiadomo jaki jest „przepływ pieniężny serwisu” – skąd pochodzi gotówka na wypłatę, można przypuszczać, że nie wszyscy mogą otrzymać wypłatę (podejrzenie SCAM-u).

Rejestracja wymaga invitation code:

9LCR

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM (?)
3. Płatności Przelew na PayPal/Payza/Perfect Money. Minimum 3$.
4. Wysokość zarobku aktualny cennik na stronie.
5. Strona WWW www.megatypers.com

Może Ci się również spodoba