Mikropraca za 5$

W sieci obecnych jest bardzo wiele serwisów przeznaczonych dla freelancerów. Czynnikiem odstraszającym potencjalnych klientów może być cena wykonania usługi. Ten problem jest do rozwiązania. Wystarczy wykorzystać platformę fiverr, która jednocześnie bardzo przypomina opisywany wcześniej fourerr.

Rejestracja jest otwarta na cały świat i nie jest konieczne przechodzenie testów umiejętności oraz dostarczanie jakichkolwiek zaświadczeń (cv , podatki etc).

Reguły należą do wyjątkowo prostych. Użytkownik publikuje swoją ofertę w cenie wykonania równej 5$. Wszystkie wystawiane usługi zawsze posiadają identyczną wartość pięciu dolców.

Warto zapamiętać, że istnieje również możliwość zarabiania na sprzedaży rzeczy materialnych. Odbywa się to w identyczny sposób, jednak podczas publikacji anonsu dodaje się informacje związane z opłatami dla paczki.

Witryna umożliwia sprzedającym przemycenie trzech droższych usług w cenie 10$ lub 20$ w charakterze dodatków ekstra do głównej oferty. Jednak kupujący może od razu zdecydować się na większy wydatek.

Tematyka oferowanej pracy jest różnorodna i obejmuje dziedziny takie jak programowanie, pisanie, tłumaczenie, tworzenie grafiki/muzyki/video, reklamę. Jednym słowem trudno znaleźć nieobecną kategorię. Niewątpliwą zaletą tej platformy jest spora ilość użytkowników. Daje jej to przewagę nad bliźniaczymi witrynami takimi jak fiverup lub fourerr.

Dla przypomnienia oraz ułatwienia zrozumienia zasad ogłoszenie powinno wyglądać w ten sposób: I will provide, convert, prepare .. etc czyli dostarczę tobie daną usługę/produkt w cenie 5$.

Praca w domu

W „necie” sporo padło słów bez pokrycia na temat zarabiania przez internet, jednak fiverr jest serwisem który niewątpliwie ułatwia pracę w domu. Zwłaszcza osoby posiadające wiele ciekawych oraz pożądanych umiejętności mogą uczynić zarabianie na fiverr drugim etatem.

Wypłaty odbywają się na konto PayPal, jednak z obowiązującym 14 dniowym poślizgiem po wykonaniu zadania. Sumaryczne opłaty pozbawiają użytkownika 1$, więc ostatecznie otrzymuje 4$.

Może Ci się również spodoba