Moda- zarabianie na własnych selfie

 Stylinity to aplikacja społecznościowa, gdzie użytkownicy a raczej użytkowniczki prezentują swoje stylizacje umożliwiając jednocześnie zakup prezentowanych ubrań odbiorcom (osobom oglądającym zdjęcie).

 Cały proces przygotowania odpowiedniego zdjęcia składa się z kilku kroków: kupna interesującego ubrania, zeskanowania metki – wykorzystanie RFID, wykonania fotografii sobie tak by najlepiej zaprezentować stylizację przy pomocy aplikacji stylinity oraz udostępnienia linku/ów w mediach społecznościowych jak facebook. Twitter, Instagram, Pinterest .. do swojej prezentacji (Shoppable image)..

 Poszczególne elementy stylizacji jak buty, sukienki, swetry itp. uwidocznione zostają obok zdjęcia wraz z ceną (tylko zeskanowana odzież). Jednym słowem odpowiednio tagujemy zdjęcie, przykład niżej:

Nietypowe Selfie - Stylinity

 Nietrudno zauważyć, że jest to ciekawa forma społecznościówki. Możliwość zapoznania się z cenami artykułów z pewnością urozmaica tego rodzaju serwisy.

Jak zarabiamy w Stylinity ?

 Użytkownik jest wynagradzany w momencie kupna przedmiotu z linku prowadzącego z otagowanego zdjęcia. Aby móc uczestniczyć w programie należy zarejestrować się jako wydawca pod adresem go2buy.stylinity.com.

[youtube https://youtu.be/yk2p5VfYWjY]

 Twórcy systemu współpracują wprawdzie ze sporą liczbą “sprzedawców” jednak wciąż minusem tej formy zarobkowania jest w tej chwili jego dostępność. W praktyce tylko kraje anglojęzyczne.

Może Ci się również spodoba