Mytrafficvalue

Mytrafficvalue.com oferuje nietypowy sposób dorabiania polegający na inwestowaniu w nowe przedsięwzięcia serwisu, które po ukończeniu docelowo mają przynosić zysk.

Nabywamy swego rodzaju jednostki uczestnictwa w inwestycjach. Lista obecnych celów biznesowych portalu znajduje się tutaj. Kupować można już od kwoty 1$.

Video niżej dosyć dobrze ilustruje model biznesowy strony. Jednak już informacje dostępne w serwisie pomimo ich obfitości należą do wyjątkowo mglistych ( to zawsze rodzi podejrzenie SCAM-u jeśli nie obecnie to w przyszłości).

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=88v10D6dvvU]

Tyle teorii w praktyce użytkowanie strony przypomina grę w której inwestujemy prawdziwe pieniądze a zarabiamy na:

  • Kupowaniu jednostek. Zwrot poniesionych kosztów następuje w ciągu 120-170 dni. Zysk to 86%. Minimalny wkład to 1$. W wersji płatnej serwisu zysk wzrasta do 150%. Niestety jest to okupione jednorazowym wydatkiem rzędu 500$.
  • Płatnych grach.
  • Kupowaniu akcji. Wirtualne akcje tylko i wyłącznie do wykorzystania na stronie. Dostępnych jest ponad 350 tyś walorów.

Strona istnieje od 2012 roku i do tej pory nie było problemów z wypłacaniem środków.

W podsumowaniu warto ująć, że inwestowanie na stronie należy traktować jako zabawę, w której pomimo zapewnień twórców można stracić pieniądze. Serwis z dnia na dzień może zniknąć z sieci lub przestać wypłacać zgromadzone środki.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE (?)
3. Płatności Przelew na PayPal.
4. Zarabiamy na: Wykupywanie jednostek uczestnictwa/ Grach / Kupowaniu Akcji
5. Strona WWW www.mytrafficvalue.com

My Traffic Value

Może Ci się również spodoba