Pisanie dla Triond

Triond to kolejna witryna dzięki, której możemy trochę zarobić na własnych publikacjach.

Serwis jakiś czas temu zrezygnował z programu AdSense. Obecnie ilość odsłon decyduje o wysokości wynagrodzenia. Niestety brak jakiegokolwiek przelicznika ułatwiającego szacowanie wysokość własnego honorarium.

Praca w domu

Twórcy umieszczają własny “system” reklamowy w tekstach. Przychód jest dzielony z autorami artykułów 50% na 50%. Na stronie oprócz treści można umieszczać także video, zdjęcia oraz audio. Wszystkie muszą być zatwierdzone przed opublikowaniem.

Tekst nie powinień zawierać wulgaryzmów, zachęcać do działań niezgodnych z prawem, pornografii, propagować przemoc/nienawiść etc. Triond rezerwuje sobie prawo do usuwania wszelkich linków prowadzących do materiałów reklamowych.

Użytkownicy strony twierdzą, że umieszczanie czegokolwiek poza tekstem jest nieopłacalne. A i ten bez AdSense nie przynosi większych korzyści nawet przy sporej liczbie wrzuconych artykułów oraz ilości odsłon liczonej w tysiącach. Mając na uwadze minimalną wypłatę 50$ oraz powyższą efektywność zarobkowania, potrzeba dobrych miesięcy na otrzymanie pierwszego (następnego) wynagrodzenia.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności Przelew raz w miesiącu na PayPal/Western Union/Check.
4. Metoda zarobku: decyduje ilość odsłon tekstu. Podział wynagrodzenia 50/50.
5. Strona WWW www.triond.com

Może Ci się również spodoba