Digital Journalist

 Ilość możliwości zarabiania na pisaniu tekstów wydaje się być wręcz nieograniczona, zwłaszcza w języku angielskim. Osoby którym język Szekspira nie sprawia większych trudności z pewnością ucieszy obecność kolejnego „gracza” jakim jest Digital Journalist.

 Rejestracja w serwisie wymaga dostarczeniu próbek już opublikowanych treści oraz podaniu krótkiej informacji o sobie, powodu rejestracji oraz dlaczego akurat tematyka wiadomości.

 Praca dla Digital Journal to dostarczanie interesujących reportaży, wiadomości z całego świata. Tematyka artykułów w serwisie jest rozległa, może dotyczyć technologi, nauki, biznesu ale także stylu życia oraz nietypowych kategorii jak whisky lub też „mortal kombat”.

Pisanie artykułów dla Digital Journalist

 Zarobek liczony jest na podstawie ilości odsłon oraz oddanych głosów. Z początkiem każdego miesiąca rozsyłana jest informacja o przekroczeniu progu wypłaty do użytkowników, którzy zgromadzili 10$.

 Oczywiście rejestracja nie wymaga zostania kontrybutorem. Możliwy jest zapis w charakterze zwykłej osoby a następnie złożenie aplikacji.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności (Wypłaty) PayPal. Minimum 10$.
4. Zarabiamy na: Pisaniu artykułów.
5. Strona WWW digitaljournal.com

Może Ci się również spodoba