Pisanie w dziennych tipsach

Kolejna strona oferująca możliwość zarobienia paru groszy w zamian za napisane teksty.

Bardzo zbliżona do Bubblews. Maksymalna długość artykułu wynosi tylko 150 słów. Pierwszy post oczekuje na moderacje/akceptacje do publikacji. Jeżeli nasz angielski jest wystarczająco dobry następne treści nie powinny być już sprawdzane.

Tematyka serwisu jest szeroka a więc problematyka publikacji praktycznie dowolna. Dotykać może zdrowia, pieniędzy, pracy technologii itp. Najchętniej przyjmowane są treści z poradami, tipsy :). Aktywność w serwisie nagradzana jest punktami, jednak nie mają one obecnie przełożenia na zarobek.

Założyciele serwisu dzielą się zyskiem z reklam z twórcami artykułów. Dla autorów przewidziana jest gaża 70% z wpływów ich własnych treści. Wypłata jest pod koniec miesiąca. Najpiękniejszy jest minimalny próg do wypłaty. Wynosi on tylko 1$, płatne na PayPal.

Zarabiaj na pisaniu tekstów.

Niestety serwis jest trochę restrykcyjny. Nie możemy/powinniśmy go wykorzystać do promowania własnego bloga. Twórcy nie pozwalają na umieszczanie affiliate oraz referral links. W informacji jest zaznaczone, że dzielą się zyskiem z reklam jednak przestrzegają przed manipulacją odsłonami ?

Całkiem możliwe, że ostatecznie nie tylko zysk z reklam jest brany pod uwagę ale również ilość odsłon (Pay Per View) lub “impression” reklam. (. Serwis daje sobie również prawo odmowy wypłaty. Informuje także, że pierwsze naruszenie terms&conditions skutkuje ostrzeżeniem. W przypadku ponownego naruszenia zasad jesteśmy o tym informowani jednak bez możliwości odwołania. Nasze konto zostanie usunięte.

Należy pamiętać aby tekst był oryginalny. W przypadku plagiatu brak pierwszego warningu konto jest kasowane automatycznie (?). Bardzo dobrze nie umieszczać na D2Dtips żadnej treści zawierającej informacje jak zarabiać w serwisie.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności Przelew na PayPal. Minimum 1$.
4. Zarabiamy na: Pisaniu tekstów.
5. Strona WWW  day2daytips.com

Może Ci się również spodoba