Pisz dla Toovia i dorabiaj

 Toovia to internetowy magazyn obejmujący tematy mody, podróży, sztuki oraz kultury. Twórcy strony zachęcają pisarzy z całego świata do zostania członkiem społeczności i jednocześnie wyrażania opinii na interesujące ich tematy.

 Artykuły można pisać po rejestracji, która jest prosta -> mail + hasło. Brak jest jakichkolwiek testów sprawdzających umiejętności pisarskie. Jednak teksty przed publikacją podlegają oczywiście sprawdzeniu pod kątem poprawności. Moderatorzy kontaktują się z autorem, jeśli zajdzie potrzeba naniesienia poprawek lub ulepszenia publikacji. Nie występują limity ilościowe lub czasowe publikacji. Czyli pisać można kiedykolwiek i tak często jak potrafimy ;).

Zarabiaj na pisaniu artykułów

Naliczanie wynagrodzenia w Toovia

  Jest to niewątpliwie interesująca strona łącząca system jednokrotnego wynagrodzenia z odsłonami. W przypadku zaakceptowania tekstu do publikacji autorzy otrzymują od 10$ do 50$. Dolny przedział przysługuje początkującym CJ (Content Jockey) czyli osobom wnoszącym wkład w rozwój Toovia. Natomiast każda unikatowa odsłona to 1cent.

  Dodatkowym sposobem nagradzania aktywnych użytkowników jest punktacja. Każdy polecony wart jest 300 punktów a sprzedaż(sklep obecny na stronie) dokonana za pośrednictwem tekstu autora to 2500 punktów. Zdobyte punkty wymienić można na artykuły(zakupy) w sklepie. Aktualny przelicznik wynosi 2500 = 28$.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności (Wypłaty) PayPal w każdy piątek.
4. Zarabiamy na: Pisaniu artykułów ( Artykuł + odsłony)
5. Strona WWW www.toovia.com

Może Ci się również spodoba