Pisz i zarabiaj z EarnWrite

Pisania nigdy za mało :). Earnwrite jest kolejną propozycją umieszczania własnych artykułów na stronie dzielącej się zyskiem.

Strona wciąż nie jest zbyt powszechna więc I zasady na jakich teksty mogą być publikowane nie należą do zbyt restrykcyjnych. Jednak treści muszą składać się z minimum 250 słów. Publikacje również nie powinny zawierać informacji natury porno,sex, propagować przemoc, nienawiść, być anty-religijne, zachęcać do praktyk niezgodnych z prawem etc.

Zarabiaj na tekstach.

Początkowy podział zysków to 50%/50%. Publikując 10 artykułów nasz udział wzrasta do 80%.

Zarabiać można korzystając z programu AdSense, Kontera, Infolinks oraz pisząc publikacje pod Amazon. Dodatkowo od każdej poleconej osoby dostajemy 10% wartości ich zarobków.

Jest to jedyny jak dotąd serwis umożliwiający wrzucanie właśnie napisanych treści na inne serwisy pod warunkiem, że i one również wyrażają na to zgodę. Należy mieć na uwadze, że google nie przepada za takimi praktykami. Każdy artykuł należy musi zostać opatrzony licencją creative commons jedną z dwóch: attribution-share alike oraz attribution-no derivative works.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności Zależnie od systemu AdSense / Kontera / Infolinks.
4. Zarabiamy na: Pisaniu artykułów.
5. Strona WWW www.earnwrite.com

Dodatkowe informacje
Licencje Creative commons Oryginał Wikipedia
Attribution-share alike 3: Creative commons Wikipedia
Attribution-NoDerivs 3.0 Unported: Creative commons Wikipedia

Może Ci się również spodoba