PostJoint -> wynagrodzenie za posty

Witryna Postjoint to miejsce łączące twórców blogów, stron internetowych z reklamodawcami. Różni się jednak od podobnych marketów, gdzie tylko i wyłącznie autorzy stron publikują treść na własnym portalu. Tutaj to marketerzy publikują artykuły na blogach.

Podczas rejestracji należy podać adres do swojego serwisu, opisać, wrzucić parę słów kluczowych oraz zaznaczyć kraj/państwa docelowe. W programie może uczestniczyć użytkownik międzynarodowy (Polska również). Ostatnim etapem jest akceptacja moderatorów naszego zgłoszenia, powinno to nastąpić w ciągu 72 godzin.

Płatne posty

Należy się liczyć również z odmową rejestracji. Administratorzy sprawdzają witrynę pod kontem „użyteczności” oraz jej parametry między innymi ruch generowany na stronie. Zawsze jednak pozostawiona jest otwarta furtka do rejestracji w przyszłości, standardowo co 3 miesiące.

Praca w serwisie to przeglądanie ofert oraz składanie bądź  wyrażanie zgody na propozycję reklamy.  Do momentu zaakceptowania blogu przez reklamodawcę, widoczny jest tylko fragment artykułu.

Cenę za post ustalamy samodzielnie np. na podstawie ruchu na stronie i wskazówek strony postjoint. Pozytywne rozpatrzenie naszego zgłoszenia oznacza konieczność publikacji tekstu reklamodawcy w ciągu 48 godzin.

Ostateczna wysokość zarobku zależy od ustawionej stawki oraz ilości postów jakie możemy zaakceptować. Wypłaty dokonuje się na konto PayPal. Dobrze jest wyjaśnić z reklamodawcą szczegóły przed publikacją jak wygląd postu, rodzaj linków występujących tekście (follow or nofollow) itd.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności PayPal. Brak minimum.
4. Zarabiamy na: Postach/artykułach reklamodawców publikowanych na stronie blogera.
5. Strona WWW postjoint.com

Może Ci się również spodoba