Pracuj dla znanych korporacji – Skyword

 Skyword.com działa jako pośrednik pomiędzy autorami a firmami szukającymi przede wszystkim dobrych pisarzy. Serwis posiada wielu klientów wśród znanych marek takich jak WD, IBM, Pampers, Philips, MasterCard …

 Jak widać zakres tematyczny jest wyjątkowo szeroki. Decydując się aplikować do jednej firmy można wybrać kilka kategorii związanej z jej branżą.

Kto może aplikować ?

 Przede wszystkim osoby posiadające doświadczenie pisarskie lub zdolność do dostarczania klientom materiału zgodnego z ich potrzebami.

 Ponieważ krąg współpracujących przedsiębiorstw jest rozległy potrzebni są także graficy, osoby zajmujący się fotografią, każdy kto zna się na montażu i tworzeniu video.

 Praca dla skyword polega na złożeniu jednej bądź wielu aplikacji do wybranych przez użytkownika firm. Rodzaj współpracy czyli czas trwania oraz wysokość wypłaty zależą od marki.

Zarabianie na własnej twórczości

 Można przyjąć, że standardowo użytkownik otrzymuje wypłatę w granicach 10-40$ za artykuł, roczny kontrakt oraz dodatkowe profity z tytułu ilości odsłon. Niektóre firmy wymagają konkretnej ilości dostarczonych artykułów w ciągu miesiąca. Na przykład Bounty (dane z netu, nie ujawnione na skyword) potrzebuje 10 tekstów o długości 200-400 słów miesięcznie.

 Aplikacja przeważnie wymaga próbki bądź próbek materiału oraz krótki opis dotychczasowego dorobku. Skyword dostarcza rezultat złożonego podania.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności(Wypłaty) PayPal.
4. Zarabiamy na: Pisaniu artykułów ( Artykuł + odsłony) / Grafika / Fotografia / Video
5. Strona WWW www.skyword.com

Może Ci się również spodoba