Projektuj kartki i wygraj 3tyś $

Minted to strona przeznaczona do zakupu okolicznościowych kartek, jak kartki ślubne, noworoczne, urodzinowe etc.

Użytkownik wybiera odpowiednią kategorię, katkę a następnie dokonuje potrzebne modyfikacje, usuwa bądź nanosi potrzebne napisy. Gdy zajdzie potrzeba głębszej korekty kontaktuje się z serwisem.

Niestety nie stworzymy tutaj sklepu z własnym portfolio. Natomiast jedna rzecz jest warta uwagi, serwis umożliwia zarejestrowanym użytkownikom udział w konkursie.

Zaprojektowaną przez siebie kartkę, wrzucamy do serwisu tak aby mogła uczestniczyć w zabawie. Każda rozgrywka odbywa się według określonych reguł, projekt musi uwzględniać wytyczne. Kartki zwycięzcy trafiają do sklepu, oferując użytkownikowi udział w dochodzie ze sprzedaży.

Projektowanie kartek.

Inną kwestią jest wysokość wygranej, która może dochodzić do 3 tyś USD za pierwsze miejsce. Dlaczego warto uczestniczyć w konkursie, ponieważ nagrody pieniężne są wypłacane do 20 miejsca. I nawet ostatni w kolejce otrzymuje gratyfikację pieniężną w wysokości 200-300$.

Dodatkowo dochodzą jeszcze nagrody specjalne, podzielone na kategorie ( ponad 10 kategorii) również wynagradzane gotówką w wysokości 200-500$.

Szczegółowe dane, instrukcje, warunki udziału w konkursie oraz formatki kartki znajdują się w przygotowanym pliku nazwanym Submission Kit. Wystarczy pobrać i zapoznać się przed rozpoczęciem projektu.

W każdym miesiącu odbywają się 2-3 konkursy więc osoby, które posiadają smykałkę artystyczną mogą a raczej powinny wziąć udział.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności Karta Visa / Matercard / American Express / Kontakt z serwisem.
4. Zarabiamy na: Wygrane w konkursie (główna wygrana do 3tyś USD) → sprzedaż wygranych kartek w sklepie. 6-10% wartości towaru. Szczegóły w ulotce informacyjnej.
5. Strona WWW www.minted.com

Może Ci się również spodoba