Projektuj nadruki na koszulki i zarabiaj

Strona teespring.com jest nastawiona tylko i wyłącznie na sprzedaż. Użytkownik projektuje koszulkę bądź bluzę. Projekt dotyczy koloru oraz dodatków graficznych w postaci zdjęć, obrazków, tekstu.

Po rejestracji w serwisie od razu przechodzimy do właściwej czynności czyli projektu produktu. Ostatnią akcją na stronie jest ustawienie parametrów kampanii. Ustalamy minimalną ilość koszulek do sprzedaży, czas trwania kampanii oraz ścieżkę do oferty teespring.com/moja_nazwa.

Tylko i wyłącznie my odpowiadamy za promocję linka z gotowym artykułem. Warto skorzystać z oferowanych narzędzi google analytics, retargeting pixels, conversion pixels, social preview.

Projektowanie koszulek

Jeżeli w przeciągu ustalonego czasu wymagana ilość nie zostanie sprzedana, koszulki nie zostaną wyprodukowane a kampania jest anulowana. Minimalna ilość to liczba zapewniająca zysk sprzedawcy, standardowo 5. W przypadku udanych promocji czyli takich gdzie ilość zamówień przekracza 10 kampania jest wznawiania automatycznie zaraz po zakończeniu.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=OK11AmZfx7w]

Serwis umożliwia również stworzenie i opublikowanie własnego sklepu, jednak jest pewien wymóg -> trzy aktywne kampanie w sklepie. Do dyspozycji użytkowników oddany został także blog.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności PayPal / Check(USA). Czas oczekiwania 4-6 dni PayPal.
4. Zarabiamy na: Sprzedaży koszulek z własnym nadrukiem.
5. Strona WWW teespring.com

Może Ci się również spodoba