Reviewstream

Reviewstream płaci za każdą recenzję, praktycznie wszystkiego. Minimalna akceptowalna ilość słów to 120. Wartość takiego tekstu to około 2.5$.

Zarabiaj na recenzjach.

Dobrze jest opisać usługę bądź produkt ostatnio używany. Treść nie powinna być w formie instrukcji obsługi a raczej należy ubrać w słowa własne odczucia oraz przemyślenia związane z użytkowaniem czegokolwiek.

Jeżeli moderatorzy portalu uznają, że przesłana informacja nie posiada większego związku z recenzją płacą 0.5(1)$ lub wcale. Serwis wynagradza także za głosowanie, warte 0.1$(każde).

Do wykonania wypłaty konieczne jest uzbieranie określonej sumy. Kalkulacja jest prosta. Zapłata za pierwszy post pomnożona przez 10 = minimum potrzebne do wypłacenia środków.

Wypłata środków za głosowanie oraz udzielanie odpowiedzi na pytania w serwisie odbywa się na innych zasadach. W pierwszym przypadku powinniśmy zgromadzić 5$ natomiast w drugim 3$. Odpowiedź (każda) jest warta 0,1$.

Treść jak w każdym szanującym się serwisie powinna być oryginalna nie publikowana wcześniej. Gotowy artykuł wysyłamy do redakcji i czekamy na werdykt. Ocena nadesłanej publikacji trwa do 72 godzin.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no —-
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności Przelew na PayPal. Minimum do wypłaty – głosowanie/odpowiedź 3$/5$.
4. Zarabiamy na recenzja/głosowanie/odpowiedź. Więcej info.
5. Strona WWW www.reviewstream.com

Może Ci się również spodoba