She told me

Serwis ten niestety na chwilą obecną jest płatny.Mając na uwadze wiele podobnych i darmowych stron dzielących się zyskiem zdecydowanie stawia go na dalekim miejscu do wrzucania własnych artykułów. Natomiast jedna cecha jest warta uwagi, nie bierze udziału w zyskach w reklamie. 100% zarobków z AdSense należy do autora.

Koszt publikacji treści to 5$ miesięcznie lub 12$ na rok. Czy jest to dużo, jak zawsze zależy od punkty widzenia użytkownika. Jeżeli już ktoś się zdecyduje zarejestrować to powinien zwrócić uwagę na dwa punkty.

Pierwszy, należy opisać powody dla których dana osoba zdecydowała się na publikację treści dla Shetoldme.com. Bez krótkiej przemowy, podanie nie zostanie rozpatrzone. Drugi to szybki IQ test: dla pola captcha. Prawdopododobnie znajdzie się tam pytanie, Czy wiedziałeś, że publikacja tekstów na Shetoldme.com wymaga wykupienia konta premium.

W polu niżej należy po prostu wpisać tak. Pozytywna odpowiedź powinna przyjść maksymalnie w ciągu kilku dni pod warunkiem, że wyszstko zostało wypełnione zgodnie z oczekiwaniami twórców portalu.

Zarabiaj na tekstach.

Na chwilą obecną stronę odwiedza około 25 tyś unikalnych użytkowników dziennie. Nie jest to dużo, jeżeli celujemy w zarobki minus opłata za konto.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności Program AdSense. Wypłata minimum 100$.
4. Zarabiamy na: Pisaniu tekstów.
5. Strona WWW shetoldme.com
6. Dodatkowe info: Portal płatny 5$ miesięcznie lub 12$ na rok.

Może Ci się również spodoba