Sieć reklamy Infolinks

Infolinks specjalizuje się przede wszystkim w reklamie typu In-Text. Firma indeksuje odpowiedno stronę internetową i wkleja linki(podkreśla wybrane słowa) w jej treść.

Reklamy Infolinks mogą być użyte razem z innymi sieciami jak np. Bidvertiser, Chitika, AdSense jak również na stronach typu under-construction.

Zarabiaj na Infolinks.

Infolinks jest jedną z większych sieci reklamowych. Mówi się nawet drugą największą. Aczkolwiek w informacjach umieszczonych na firmowej stronie jest podane 4 miejsce. 100 tyś obsługiwanych stron w 128 krajach.

Dostępne ogłoszenia rzekomo 30 razy lepiej angażują użytkownika niż tradycyjne reklamy (zachęcają do kliku). Sprawia to nie tylko “atrakcyjny” wygląd reklam lecz a raczej przede wszystkich treść lepiej wpasująca się w tematykę witryny. Jednym słowem technologia Infolinks przeciwdziała “banner blindess” czyli pomijaniu treści reklamowych przez internautów.

Dla osób zainteresowanych wyglądem reklam infolinks przygotował łatwą w obsłudze prezentację. Na kolejnych slajdach zaprezentowane zostały reklamy infold, intext, intaq, inframe.

Wymagania:

Ilość odsłon: Bez znaczenia, wspierają duże i małe witryny

Język strony: Angielski oraz Hiszpański,

Treść: Zabroniona treść propagująca przemoc, łamanie prawa etc.

Więcej informacji: Support

Charakterystyka:

Typ reklamy: infold, intext, intaq, inframe,

Płatności: Minimum 50$ (PayPal, Payoneer), 100$ (Bank Wire, Western Union, eCheck). Wypłata 45 dni licząc od ostatniego dnia miesiąca w którym został osiągnięty próg wypłaty.

Kontakt: infolinks.com/contact-us

Link: infolinks.com

Może Ci się również spodoba