Society6 – tworzenie produktów w oparciu o własną grafikę

Strona Society6 jest tematycznie zbliżona do zazzle oraz cafepress. W serwisach tych użytkownicy mają możliwość zarabiana pieniędzy na sprzedaży różnego rodzaju produktów, na których wcześniej umieścili własnoręcznie wykonane nadruki.

Rejestracja jest bezproblemowa. Najważniejszym punktem witryny jest stworzenie odpowiedniego linka do promocji własnej twórczości/sklepu. Przed upublicznieniem stworzonego towaru, konieczne jest wcześniejsze zweryfikowanie konta. Wykonuje się to przekazując na rzecz society6 wartość 1$ z konta PayPal.

Nadruki na koszulki

Przygotowanie produktów do sprzedaży jest również nieskomplikowane. Tworzymy posta z odpowiednim tytułem oraz słowami kluczowymi, uploadujemy grafikę/obrazki ustalamy cenę i publikujemy. Należy również zaznaczyć pole “Make this artwork immediately available for sale”. 

Ostatnim etapem jest dodanie do przygotowanych obrazków wszystkich produktów pasujących do motywu stworzonej grafiki np. poduszki, firany, koszulki, obudowy Iphona …. etc.

Zarabianie na nadrukach

Własną cenę ustawiamy tylko dla wykonanego obrazka. Natomiast zysk ze sprzedaży produktu+grafka jest ustalany z góry przez serwis society6. Wypłata środków jest na konto PayPal, 30 dni po sprzedaży towaru.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności PayPal. 1 dnia każdego miesiąca ale minimum 30 dni od udanej tranzakcji.
4. Zarabiamy na: Sprzedaży produktów ocechowanych własną grafiką.
5. Strona WWW society6.com

Może Ci się również spodoba