Zarabianie na sprzedaży koszulek

 W odróżnieniu od serwisów omówionych wcześniej (Redbubble, Zazzle, Cafepress ..) Spreadshirt akceptuje tylko grafikę wektorową.

 Serwis przed upublicznieniem „obrazków” użytkownika sprawdza dostarczoną zawartość(pliki grafiki) zgodnie z własnymi normami. Wszelkie wytyczne odnośnie przygotowania potrzebnych plików zostały dokładnie omówione na stronie. Niemniej jednak do opracowania odpowiednich ilustracji twórcy witryny zalecają wykorzystanie programów takich jak Corel Draw, Adobe illustrator bądź też Inkscape.

Zarabianie na koszulkach

 Alternatywną opcją jest płatna usługa serwisu w cenie 19,99, służąca do przeróbki pixli w grafikę wektorową. Cena wydaje się być lekko zawyżona. Zorientowane osoby z pewnością odnajdą identyczne oferty na fiverr w cenie 5$.

Zarabiać można na trzy sposoby:

  • Wrzucić własną grafikę dla designera,
  • Stworzyć gotowe produkty np. Koszulka + wzór,
  • Otworzyć własny sklep. Rejestracja w systemie oraz otwarcie własnego sklepu to dwa odzielne procesy, ten drugi wymaga podaniu paru informacji o sobie + ustawienia marketu.

 Zarabianie w spreadshirt polega na ustaleniu własnej prowizji dla czystej grafiki bądź zestawu produkt+grafika do ceny podstawowej(tylko produkt) z przedziału 0-20$. W przypadku sprzedaży w stworzonym sklepie autor otrzymuje 20% wartości towaru(zestaw grafika+wzór).

 Rejestracja jest otwarta na cały świat(Polska również). Istnieje wprawdzie obowiązek podania paru danych o sobie jednak najważniejszym parametrem jest adres PayPal (konto bankowe i formularz podatkowy tylko obywatele USA).

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN/PL
2. SCAM NIE
3. Płatności (Wypłaty) PayPal / Konto Bankowe. 18-tego każdego miesiąca.
4. Zarabiamy na: Sprzedaży grafiki / gotowego zestawu grafika+odzież w stworzonym własnym sklepie lub tylko z udziałem spreadshirt(na stronie bez otwierania sklepu).
5. Strona WWW www.spreadshirt.com / www.spreadshirt.pl

Może Ci się również spodoba