SquadHelp zlecenia online

 Bardzo interesująca strona, która w pierwszym rzucie przypomina serwisy takie jak freelance, guru lub odesk. Jednak już po chwili można dostrzec zasadniczą różnicę. Pracodawcy to w większości przedsiębiorcy szukający pewnych rozwiązań dla swojej firmy.

 Czego konkretnie potrzebują ? Wymienić można projekt firmowego loga, zaproponować nazwę domeny lub firmy, zaprojektować banner na stronę oraz samą witrynę, nagrać film promujący biznes, napisać artykuł, SEO analiza, umieszczanie artykułów w katalogach stron, testowanie strony oraz wiele innych …

Squadhelp – Crowdsource your business from Squadhelp on Vimeo

 Najniższe oferowane wynagrodzenie to 50$ za propozycje nazwy domeny lub firmy. Każda aukcja posiada zwycięzcę. To również zasadniczo odróżnia squadhelp od innych serwisów, gdzie zleceniodawca może się wycofać z oferty w każdej chwili. Administratorzy pilnują aby zwycięzca został wyłoniony nawet jeśli będą zmuszeni zrobić to sami.

zarabianie przez internet

 Złożenie oferty przez pracodawcę jest kosztowne jednak zawsze w wysokości 39$. Wszystkie opłaty pobierane są z góry ( dotyczy oczywiście zleceniodawców). W momencie wyłonienia najlepszej oferty, pieniądze są przelewane na konto(squadhelp) wyłonionej osoby.

 Serwis zaleca aby jakiekolwiek niejasności dotyczące jakości wykonanej pracy w pierwszej kolejności rozwiązywać na linii zwycięzca-pracodawca. W ostateczności zajmą się tym administratorzy i będzie to ostateczny werdykt.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności PayPal. Minimum do wypłaty 20$.
4. Zarabiamy na: Testowaniu stron / Wymyślaniu nazw firm oraz Logo / więcej wyżej …
5. Strona WWW www.squadhelp.com

Może Ci się również spodoba