Swagbucks inaczej „rób to co robisz w internecie i zarabiaj”

Swagbucks to bardzo interesująca strona oferująca dorabianie drobnych kwot w zamian za czynności, które większość osób codziennie wykonuje w internecie.

Zarabiaj przez internet.

I tak zarabiamy na robieniu zakupów, przeszukiwaniu internetu (używamy strony jak google, bing itd), oglądaniu krótkich filmów video (+- 1min), graniu w gry, wykonywaniu prostych zadań, jak porównywanie audio z tekstem czy wyszukiwaniu informacji na obrazkach.

Wypełnianie większości ankiet zajmuje 10-15 minut i jest jednym z lepiej opłacalnych zajęć, od 75 swag bucks-ów.

Najwyższe wynagrodzenie (do kilku tyś. swag bucksów) to zobowiązujące oferty (potrzebna karta kredytowa) oraz kilka razy mniej opłacalne niezobowiązujące. Wszystkie te czynności należy wykonywać na stronie swagbucks.com, gdzie odnajdziemy zarówno wewnętrzną wyszukiwarkę jak i popularne sklepy.

Dużym plusem serwisu jest jego przejrzystość oraz łatwa nawigacja. Niestety z oferty strony mogą skorzystać tylko osoby z krajów anglojęzycznych UK, USA, Canady, Australi etc.

Osoby mieszkające poza tym rejonem nie będą mogły się zarejestrować (jest ustawiona detekcja IP).

Strona ta nie uczyni z nikogo bogacza, ale aktywne korzystanie z jej usług umożliwia uzbieranie minimalnej kwoty 5000(50$) swag bugsów w ciągu miesiąca.

Warto zainstalować panel swagbucka informujący o nowych ofertach, zadaniach etc. Dobrze jest również zwracać uwagę na swag cody schowane na stronie pod którymi mogą kryć się różne nagrody. Niektóre strony jak np. retailmenot.com oferują użytkownikom darmowe kody.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności Przelew na PayPal. Minimum 50$. Dodatkowo nagrody / karty podarunkowe / upominki etc.
4. Zarabiamy na: Kupowanie / Przeszukiwanie netu / Oglądanie video / Granie w gry / Ankiety / Zadania / Oferty Specjalne / Losowania.
5. Strona WWW swagbucks.com

Może Ci się również spodoba