Sporple – społecznościówka dla sportowców

 Sporple to platforma stworzona dla sportowców a skupia się przede wszystkim na nowej formie znalezienia i zatrudnienia interesującego zawodnika. Piłka nożna, koszykówka oraz rugby to w chwili obecnej podstawowe kategorie sportowe. Więc każdy nowy użytkownik (sportowiec) portalu powinien być graczem jednej z wymienionych dyscyplin.

 Stworzyć swój profil na stronie mogą również kluby i agenci. Zawodnicy posiadają wgląd w oferty pracy zamieszczane w “position listing” oraz “game schedule” klubów na całym świecie. Federacje sportowe podobnie. Wszystkie profile sportowców rejestrowane na stronie służą przede wszystkim szybkiemu oraz łatwemu zapoznaniu się z możliwościami gracza.

 Strona jest jest dość świeża ale już w tej chwili zarejestrowanych jest ponad 7tyś. globalnych graczy. Niestety ;( nie należy liczyć na odnalezienie najlepszych światowych piłkarzy oraz innych znanych zawodników. Interesująco natomiast prezentuje się profil zawodnika, który bardzo przypomina gry Fifa. W skrócie jest to CV wraz parametrami technicznymi zawodnika. Warto odnotować, że serwis nie jest portalem informacyjnym i nie podaje żadnych wyników meczy bądź też jakichkolwiek relacji z wydarzeń sportowych.

Może Ci się również spodoba