Udzielaj korepetycji z języka angielskiego

Jeżeli uważasz, że znasz język angielski dobrze w mowie i piśmie to oferta Cambly.com jest dla Ciebie. Witryna oferuje wynagrodzenie w zamian za czas poświęcony użytkownikom, praktykującym lub uczącym się języka angielskiego lub hiszpańskiego.

Rejestracja jest darmowa i dostępna dla każdego (Polska też). Zarabianie to oczekiwanie na zgłoszenia pracy pojawiające się w panelu nauczyciela i akceptowaniu bądź odrzucaniu zgłoszeń. Studenci podobnie jak nauczyciele pochodzą z całego świata i zasadniczo pragną porozmawiać :).

Zarabianie na udzielaniu lekcji.

Ile można zarobić ?, jeżeli zarejestrujemy się w charakterze tutora, wynagrodzenie wynosi 0,17$ na minutę czyli 10.2$ na godzinę. Na wysokość ostatecznego honorarium wpływa znajomość języka angielskiego/hiszpańskiego, ilu użytkownikom możemy pomóc w nauce, przeprowadzić konstruktywną rozmowę, dać wskazówki odnośnie gramatyki, pisowni etc… .

Osoby dysponujące sporą ilością wolnego czasu mogą zdecydować się na drugi a nawet pierwszy etat :). Godziny pracy w serwisie nielimitowane oraz o każdej porze dnia i nocy :).

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności PayPal.
4. Zarabiamy na: Udzielaniu lekcji języka angielskiego bądź hiszpańskiego.
5. Strona WWW www.cambly.com

Może Ci się również spodoba