Wikinut – zysk z artykułów

Wikinut to serwis dzielący się zyskiem z autorami tekstów. Gotówka jest naliczana dzięki obecności dwóch systemów reklamowych, AdSense oraz Infolinks.

Użytkownicy w serwisie mogą pełnić rolę autora lub moderatora (tylko jeśli będzie takie zapotrzebowanie). Autorzy artykułów otrzymują 50% wartości wygenerowanej napisanych treści.

Dodatkowo w przypadku pozyskania poleconych dostają 5% ich przychodów. Zysk moderatorów to 5% od każdego poprawionego tekstu. Użytkownik powinien logować się raz na 365 dni, w przeciwnym wypadku płaci odsetki karne 0,5 funta miesięcznie.

Zarabianie na pisaniu

Publikowana treść powinna być zgodna z wytycznymi witryny. Warunki bardzo zbliżone do polityki AdSense czyli zabronione są wszelkie treści obraźliwie, niezgodne z prawem, treści dla dorosłych, propagujące przemoc etc.

Warto dodać, że zysk naliczany dzięki reklamom należy do twórców witryny. Niestety brak jest danych na temat przelicznika wynagrodzenia dla użytkowników. W profilu autorów znajduje się jednak informacja odnośnie ilości odsłon oraz odpowiednie honorarium. Możliwe jest więc „w teorii” szacowanie przyszłego wynagrodzenia.

Dozwolona jest publikacja materiału od osób trzecich, konieczna jest jednak ich zgoda.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności PayPal. Minimum 5 funtów.
4. Zarabiamy na: Pisaniu artykułów.
5. Strona WWW wikinut.com

Może Ci się również spodoba