Zarabiaj na grafice, szablonach, zdjęciach, pluginach …

Serwis envato Market oferuje „cyfrowym twórcom” możliwość sprzedaży dotychczasowego dorobku za pośrednictwem swojej strony. Niewątpliwie warto skorzystać z tej platformy zwłaszcza, że skupia dosyć duże grono odbiorców ponad 4 miliony zarejestrowanych użytkowników.

Aby zacząć zarabianie w Envato należy się zarejestrować oraz uploadować potrzebne pliki, wgrywane rzeczy muszą być jednak przygotowane z godnie z wytycznymi serwisu. Nie można tak po prostu wrzucić np. zdjęcia. Każda kategoria posiada własne wytyczne odnośnie jakości oraz przygotowania do sprzedaży.

Ceny również nie ustalamy samodzielnie, po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o sprzedaż otrzymujemy propozycję ceny. Istnieje możliwość odwołania oraz ustalenia własnej ceny jednak nie jest to równoznaczne z automatyczną jej zmianą. Propozycja zostanie uwzględniona jednak envato zastrzega sobie prawo odmowy. Przedziały cenowe dla niektórych kategorii są dostępne w sekcji help.

Zarabianie przez internet

Wysokość udziału autora w zysku ze sprzedaży jest uzależniona od całkowitej wartości sprzedaży dokonanej wcześniej oraz materiału czy jest exlusive lub non-exlusive.

Exlusive to treść znajdująca się tylko i wyłącznie na stronie envato i tutaj zysk dla użytkownika rozpoczyna się od 62.5% wartości towaru. Do tej wartości należy dodawać 1.25% po każdym przekroczeniu sprzedaży w wysokości 3750$. Ostateczne wynagrodzenie dla użytkownika wynosi 87.5%. Natomiast non-exlusive otrzymuje 45% wartości towaru.

Należy mieć na uwadze, że powższe reguły nie są stałe i powinno się zawsze zapoznać z aktualnymi warunkami sprzedaży oraz serwisu.

Na stronie można umieszczać pliki należące do nastepujących kategori(oryginalny zapis):

  • Themeforest → Websites templates (WordPress, Drupal, Joomla ceny od 5$),
  • Activeden → flash and unity 3D ( dla Adobe flash, stron internetowych cena od 1$),
  • Audiojungle → stock music and Audio ( muzyka efekty dzwiękowe ceny od 1$),
  • Araphicriver → graphics, vectors and print (Pliki photoshopa, grafika wektorowa, Icony I dodatki do photoshopa ceny od 1$),
  • 3docean → models and materials (modele 3D, tekstury, …),
  • Codecanyon → code, plugins and mobile (php, Javascript, asp.net, java .. ceny od 3$),
  • Videohive → motion graphics (animacje i pliki projektów dla apliakcji takich jak Adobe After Effects ceny od 2$),
  • Photodune → stock photography (zdjęcia).

 

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności PayPal / Skrill / Payoneer Mastercard lub przelew na konto w Banku. Minimum 50$. 15 dnia każdego miesiąca.
4. Zarabiamy na: Grafice / Zdjęciach / Muzyce / Programowaniu kod java/php … /Animacjach / Tematach dla WordPressa Joomla Drupala
5. Strona WWW market.envato.com

Może Ci się również spodoba