Zarabiaj na listach top 5

 Bardzo nietypowy sposób zarobienia przez internet trochę dodatkowej gotówki prezentuje serwis listmyfive. Kategoria to pisanie jednak nie jest wymage tutaj pisanie żadnych artykułów. Wystarczy zrobić listing 5 top czegokolwiek plus jedno dwa zdania streszczające każdy punkt.

 Dla przykładu 5 źródeł witaminy D, 5 sposobów na bogactwo, 5 miejsc gdzie można znaleźć dobre jedzenie itp.

 Wynagrodzenie oparte jest o wewnętrzny tajny algorytm, jednak na pewno jest związany z atrakcyjnością listingów odsłonami, komentarzami, klikami w reklamy. Odświeżanie statusu naliczonego zarobku może zająć nawet kilka dni i jest to nieregularny okres.

 Rejestracja jest otwarta dla każdego kto ukończył 18 lat. Na stronie jest informacja, że w programie mogą uczestniczyć tylko osoby z USA. Zaznaczone jest jednak planowanie uruchomienia serwisu na cały świat.

zarabianie przez internet

 Warto jednak się zarejestrować, stworzenie takich listingów nie jest czasochłonne a zarobione pieniądze bez wypłaty przechodzą na następny miesiąc(Tylko dla członków WCP!!!). Wypłata jest na konto PayPal, który najlepiej uzupełnić od razu po rejestracji. Należy podać również swój adres w Stanach (pod ten adres jest wysyłka formularza podatkowego), jednak być może nie będzie to konieczne aby dokonać wypłaty ;).

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności(Wypłaty) PayPal. Obecnie tylko USA
4. Zarabiamy na: Tworzeniu listy top 5 czegokolwiek.
5. Strona WWW www.listmyfive.com

Może Ci się również spodoba