Zarabiaj na plikach

Costaction.com  to serwis płacący użytkownikom za pobrania plików, które zostały wcześniej umieszczone na serwerze.

Docelowo w systemie znajdują się trzy miejsca składowania danych, charakteryzujące się odmienną taryfą zarobkowania:

  • Turbobit.net,
  • Hitfile.net,
  • Wayupload.com.

Aby zarabiać po rejestracji należy wybrać system płatności, odpowiednią taryfę, aktywować dostępne konta oraz wgrać pliki. Wraz z każdym załadowanym plikiem dostajemy link umożliwiający umieszczenie go w dowolnym miejscu w sieci.

Zarabiamy na pobraniach plików, całkowitych lub częściowych. Zawsze warto zapoznać się z aktualnymi warunkami serwisu dla każdego konta np. czy i jak jest liczone anulowanie ściągnięcia. Wynagrodzenie jest przełożeniem wielkości pliku na 1000 unikatowych pobrań (jedno IP na 24 godziny).

Dodatkowo ściaganie plików warto połączyć z ich sprzedażą. Użytkownik klikając na link musi dokonać drobnej opłaty w celu kontynuowania pobrania danych. Hotfile umożliwa nawet ustawienie własnej stawki za każdy plik od 1$ do 55$.

Panel na stronie costaction.com łączy trzy systemy w jedną całość ale ich ustawawienie oraz podgląd zarobków jest oddzielny.

Przykład taryfy dla Turbobit.net:

Zarabiaj na plikach.

oraz Hitfile.net

Zarabiaj na udostępnianiu plików

Najważniejsze pytanie czy jest to SCAM i warto tracić tutaj czas ?. Opinie o tej witrynie raczej pozytywne. Negatywy odległe w czasie dotyczą zamknięcia konta bez przyczyny, szczegółów brak lub mgliste.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE (?)
3. Płatności: Raz w tygodniu / Payza / Qiwi / Yandex Money / 3xWebmoney. Minimum 10$.
4. Zarabiamy na: Całkowitych lub częściowych pobraniach plików wgranychwcześniej na serwery turbobit.net/ hitfile.net/ wayupload.com.
5. Strona WWW costaction.com

Może Ci się również spodoba