Zarabiaj na recenzjach produktów

Strona SoftwareJudge oferuje 50$ w zamian za dobrze napisane streszczenie oprogramowania. Recenzję można wystawić tylko dla sofwaru znajdującego się na stronie.

Twórcy witryny podkreślają jednak, że 50 baksów płacą tylko za wyjątkowo dobrze napisany materiał. Jeżeli jest tylko dość dobry autor otrzymuje dolara. Nie wolno wysłać więcej niż 3 teksty w ciągu dnia.

Publikacje muszą być oryginalne i nie publikowane wcześniej. Użytkownik koniecznie musi posiadać doświadczenie z opisywanym programem. Minimum potrzebne do wypłaty to 200$, płatne przez Western Union.

Zarabianie na recenzjach

Zgromadzone środki można również wymienić na oprogramowanie, tylko i wyłącznie w wersji do ściągnięcia.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności Western Union. Minimum 200$. Opcjonalnie kupno oprogramowania.
4. Zarabiamy na: Recenzjach programów znajdujących się w serwisie.
5. Strona WWW www.softwarejudge.com

Ciao.co.uk to kolejny serwis wynagradzający za dobrze napisane recenzje. Opisywać można dosłownie wszystko od elektroniki, oprogramowania, książek kończąc na produktach spożywczych.

Zarabianie na recenzjach

Nie wszystkie produkty biorą udział w programie. Warto opisywać artykuły oznaczone co najmniej jednym symbolem funta. Przelicznik oznaczeń jest dosyć prosty 1 – 0,5p , 2 – 1p , 3 – 2p.

Naliczanie wynagrodzenia odbywa się na podstawie wewnętrznego algorytmu opartego o ilość odsłon recenzji oraz jej oceny ( helpful, very helpul, exceptional ). Minimalna wypłata to 5 funtów płatna na konto.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności Konto Bankowe. Minimum 5funtów.
4. Zarabiamy na: Recenzjach produktów.
5. Strona WWW www.ciao.co.uk

Może Ci się również spodoba