Zarabiaj na własnej twórczości

Ciekawą formą dorabiania a nawet zarabiania pięniędzy jest sprzedaż własnych produktów. Tym razem nie cyfrowych ale tych materialnych. Przedmioty owe można próbować sprzedać na Allegro, Ebay lub Amazon i tak pewnie postąpiłaby większość.

Jednak istnieją strony przeznaczone tylko i wyłącznie do tego celu. Jednym z większych takich serwisów jest Etsy.com. Strona umożliwia stworzenie własnego sklepu w którym produkty mogą przynależeć do jednej z trzech kategorii Handmade Goods, Vintage Items, Craft Supplies.

Etsy jest darmowym serwisem. Stworzenie oraz utrzymanie sklepu również. Jednak już dodanie przedmiotu do sklepu to koszt 0.2$, raz na 4 miesiące. Twórcy pobierają opłatę 3,5% od wartości sprzedaży. Wypłata odbywa się na konto lub kartę. Polska niestety na chwilę obecną nie jest na listingu Direct Checkout a to może oznaczać opłaty za Przelew.

Otworzyć sklep mogą osoby z ważna kartą, jest to jednocześnie sposób weryfikacji twórców. Klienci sklepów “Etsy” mogą skorzystać z PayPal, Checku lub przelewu.

Zarabiaj na sztuce.

Interesująco został rozwiązany sposób wyszukiwania wyrobu. O ile kategorie Handmade, Vintage, Craft Supplies czy lokalizacja sklepu można uznać za całkiem standardowe to już wyszukiwanie zgodne z kolorem niekoniecznie.

Sklep Etsy umożliwia skorzystanie z Google Analytics oraz Facebook Apps(każdy nowy artykuł pojawiający się w sklepie jest dodawany na ścianę Facebooka). Dodatki/narzędzia te służą do promowania własnej twórczości oraz sklepu. Do dyspozycji użytkowników Androida oraz Apple stworzono aplikacje Etsy.

Właściciele bloga mogą wykorzystać generator kodu html. Umożliwia listing produktów w poście. Warto również udzielać się na forum strony.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności Przelew na PayPal / Check / Przelew.
4. Zarabiamy na: Własnej twórczości.
5. Strona WWW  Etsy.com

Może Ci się również spodoba