Twórz lekcje i zarabiaj

 Niewątpliwie bardzo interesującą stroną umożliwiającą zarabianie całkiem przyzwoitych pieniędzy jest SkillShare.com. Jest to miejsce gdzie każdy może uczyć jak twierdzą twórcy czegokolwiek. Portal posiada na chwilę obecną ponad 750tyś uczni a uśredniony zarobek nauczycieli wynosi 3500$(rocznie).

 Stworzenie lekcji jest darmowe i najlepiej aby dotykała tematyki związanej z projektowaniem, ilustracją, technologią, filmem, fotografią, modą(aczkolwiek niekoniecznie). Chcąc uczestniczyć w zyskach wykład powinien być udostępniony jako płatny.

 Stworzony materiał musi zawierać minimum 10 minut video (standardowo 10-60 minut). Zaleca się aby nie wrzucać lektora nawijającego non stop bla bla .. , tylko przeprowadzić słuchaczy przez minimum jeden projekt samodzielnie wykonany, krok po kroku.

 Nagrywając materiał filmowy należy przestrzegać wytycznych jakościowych dźwięku oraz obrazu( np. rozdzielczość przynajmniej 720p ).

praca w domu

 Jak prezentuje się gotowa lekcja ?

Jest to zestaw filmów instruktażowych, ukazujących kolejne etapy powstawania projektu autora.

 Serwis ułatwia wypozycjonowanie każdej nowej lekcji w systemie przez 2 tygodnie. Dostarcza również dodatkowo narzędzia(linki) do promowania materiału w mediach społecznościowych. Zaleca się również w początkowej fazie darmowe udostępnienie wykładu aby następnie po przekroczeniu 25 studentów przejść na premium.

Zarabianie i płatności

 Skillshare przeznacza 50% przychodu dla nauczycieli. Prawo do uczestnictwa w zyskach posiadają jednak wszyscy, których zajęcia zgromadziły co najmniej 25 słuchaczy. Od tego momentu liczony jest każdy nowy zapis (enroll), jednak w odniesieniu do wszystkich subskrypcji na platformie oraz ujęciu procentowym. Uzyskany wynik przekłada się na zarobek ( procent z 50% przychodu ? ).

 Osoby pragnące wypróbować platformę mogą korzystać za darmo otrzymując dostęp tylko do darmowego materiału lub sprawdzić pełną funkcjonalność przez 14 dni(konieczny numer karty). Opłaty dla uczni, kształtują się na poziomie 8$ na miesiąc (roczny plan) lub 9.95 jednorazowo bez zobowiązań. Udzielanie się w serwisie w charakterze nauczyciela jest bezpłatne.

 Dodatkowym sposobem na zarobienie gotówki jest promowanie strony. Każda płatny zapis to 10$(miesięczny plan) lub 25$ dla rocznych zapisów.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM NIE
3. Płatności(Wypłaty) PayPal raz miesiącu.
4. Zarabiamy na: Udzielaniu wykładów/lekcji. Przykład lekcji.
5. Strona WWW www.skillshare.com

Może Ci się również spodoba