Wykonuj proste zlecenia i dorabiaj

 TakeTask to aplikacja przeznaczona na system Android i służy do zbierania danych przez Agentów. A uproszczając słownictwo ;), zwykłych użytkowników, którzy pobrali i poprawnie zainstalowali TakeTask.

 Do rejestracji potrzebny jest kryptonim, email oraz kod pocztowy. Pozostałe dane w tym imię i nazwisko dobrowolne. Agentem może zostać każda pełnoletnia osoba, mieszkająca w PL.

Rodzaje zleceń

 Wiele jeśli nie większość zadań dotyczy branży handlowej ( sklepy, markety .. ). A więc zlecenia to monitoring cen, szukanie absurdalnych promocji, dostępności towarów na półkach, badaniu konkurencji.

 Powierzane zajęcia to także sprawdzanie jakości usług czyli odgrywanie roli tajemniczego klienta. Ponadto agenci mogą testować strony internetowe, gry, aplikacje mobilne. Każde zlecenie jest dobrze opisane czyli co, jak, gdzie oraz przysługująca ilość kredytów.

 Warto papamiętać, że kto pierwszy ten lepszy -> dobrze jest zaklepać zadanie ( jeśli mamy ochotę na szybką akcję oczywiście 😉 ). Na realizację przeznaczona jest określona ilość czasu. Jeśli nie wyrobimy się w czasie zadanie znowu wpadnie do kolejki.

zlecenia w taketask

Jak się zarabia ?

 Użytkownicy nagradzani są punktami, za każde prawidłowo wykonane zadanie. O wysokości honorarium decyduje zleceniodawca ( z góry ). Zgromadzona punktacja jest przeliczana na gotówkę dopiero w momencie zgłoszenia takiego żądania przez Agenta.

 Na szczególną uwagę zasługuje szybkość i prostota. podajemy ilość kredytów do wymiany, adres PayPal i gotowe. Warto zapamiętać, że wiarygodność początkujących agentów jest sprawdzana przez firmę. Po wykonaniu zadania inny agent zostaje przydzielony do tego samego zadania.

 Oczywiście wypłaty nie następują z dnia na dzień nawet przy prostym zadaniu i dobrze wykonanym. Zgodnie z warunkami serwisu, zleceniodawcy przysługuje 14 dni na weryfikację zadania do tego dochodzi jeszcze czas oczekiwania na wpłatę na PayPal do 21 dni. Z TakeTask współpracują tak znane firmy jak P&G, Samsung, Hortex .. , i między innymi te marki zlecają zadania agentom. Na marginesie warto dodać, że cały system bardzo przypomina zarabianie w Iconzoomer.

Wysokość wynagrodzenia i przelicznik punktów

 Na podstawie informacji znalezionych w sieci można przyjąć, że na większości zadań zarabia się 3-30zł. Aczkolwiek zlecenia dla debiutantów to czasami niewielki zysk 30 kredytów. Przelicznik na gotówkę jest prosty 1kredyt = 1grosz.

O czym warto Pamiętać ?

 System naliczania kredytów, umożliwia budowanie rangi Agenta. Większa punktacja to większy obszar działania a to oznacza więcej zadań do wykonania. Bardziej doświadczony użytkownik otrzymuje również lepiej płatne oferty.

 Zlecenia pojawiające się w aplikacji przydzielane są na podstawie aktualnego położenia użytkownika. Jednym słowem wykorzystywany jest system GPS do ustalenia lokalizacji. Nie wypłacone kredyty są anulowane po upływie 12 miesięcy od dnia przyznania.

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony PL
2. SCAM NIE
3. Płatności(Wypłaty) PayPal. Brak Minimum / od 1 grosza
4. Zarabiamy na: Wykonywaniu zadań (szczegóły w opisie) / Wystarczy pobrać aplikację na Androida.
5. Strona WWW taketask.pl

Może Ci się również spodoba