10 dolców za godzinę angielskiego

 Nicetalk to aplikacja stworzona przez chińskich programistów a głównymi odbiorcami w zamyśle twórców to uczniowie pochodzący z Chin. Jest to interesująca propozycja na zarobek, program bowiem można wykorzystać do zawierania nowych znajomości w państwie środka. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników systemu Android, iOS oraz Windows. Wyglądem i działaniem bardzo przypomina skype czyli żadnych niepotrzebnych dodatków. W zasadzie dwa tryby pracy online oraz offline ;).

Kto może zostać nauczycielem ?

 Rekrutacja przede wszystkim jest otwarta na osoby pochodzące z krajów anglojęzycznych (USA, Kanada, Anglia … ) . Jednak nie są to sztywne zasady. Aby zarejestrować się w roli nauczyciela języka angielskiego wystarczy nagrać video, przedstawić się 😉 i podać własne powody dla których pragnie się uczyć innych.

 Teraz pozostaje tylko czekać na odpowiedź, akceptację bądź odrzucenie naszej kandydatury. Zazwyczaj czas oczekiwania to jeden dzień (maksimum kilka). Warto dodać, że na powitanie otrzymujemy 10$ w prezencie.

 Istnieje już również inna forma zarobku. Użytkownik może się zarejestrować jako agent i polecać osoby znające bardzo dobrze język angielski ( najlepiej nativ-ów). Każdy polecony w ten sposób nauczyciel to 20$.

Jak wygląda nauka ?

 Wykładowca może zostać wybrany przez ucznia (samodzielnie wybiera nauczyciela i dzwoni) lub zostać sparowany z uczniem przez system. Warto pamiętać aby po skończonej lekcji dokonać konstruktywnej oceny ucznia. Jednym słowem napisać “delikatnie” co i jak powinien poprawić . To uczeń płaci za rozmowę, więc warto się postarać ;).

Zarabianie na języku angielskim

Ile można zarobić ?

 Minuta połączenia z uczniem to zysk około 17centów a cała jedna godzina to dokładnie 10$. Minimalna ilość baksów potrzebna do dokonania wypłaty to 20$.

Jak łatwo zauważyć wystarczy być interesującym wykładowcą aby w ciągu 2 godzin (niekoniecznie pierwszych) uzbierać na pierwsze honorarium. Osoby, które przekroczyły próg wypłaty, wynagrodzenie otrzymują w każdy poniedziałek na konto PayPal.

 Aplikacja niedawno wystartowała, trudno więc o wiarygodność systemu. Jest wprawdzie trochę negatywów jednak w większości dotyczą problemów z jej funkcjonowaniem (kompatybilnością z system operacyjnym).

Szybka Charakterystyka Serwisu
no
1. Język Strony EN
2. SCAM Znak zapytania ?
3. Płatności (Wypłaty) PayPal. Minimum 20$.
4. Zarabiamy na: Nauczaniu angielskiego (uczniowie to obywatele z Chin)
5. Strona WWW nicetalk.com

Może Ci się również spodoba